• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özcan Kasap

Adres :

Dereköy Mahallesi Dereköy Caddesi No: 167/b Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arif Utku Özcan - Özgün Özcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 900 40 90

Şarküteri hizmetleri veren Özcan Kasap birmilyonnokta.com üyesidir. Et ve et ürünleri satışlarımızla sizlerin ihtiyaç ve beklentilerine kesintisiz karşılık vermekteyiz. Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde etten en iyi anlayan ustalarımızla sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Geniş yelpazede pek çok alternatifi istifadenize sunarak taleplerinizi karşılamaktayız. Sizler için hazırladığımız etlerle lezzet keyfinizi en üst düzeye çıkarıyoruz. Et ve et ürünlerine dair sizler için gerekli olan her hizmeti istifadenize sunuyoruz.

Muğla alışveriş sektöründe müşterilerimiz için en ideal hizmetleri sunarak rakiplerimizden ayrılıyoruz. Uzun ömürlü bir şarküteri olarak deneyim ve birikimlerimizle sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Mağazamızda; kuşbaşı, kıyma ve daha pek çok farklı şekil ve kullanımlarda etleri hazırlayarak siz değerli müşterilerimizin istifadesine sunuyoruz. Ayrıca büyükbaş kurbanlık satışlarımız, hisseli kurbanlık satışlarımızla helal kesim yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. Taze ve günlük et satışlarımız ile geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri sizler için en iyisini düşündük ve istifadenize sunduk. Bugün hizmet kalitemiz ve istikrarımızla kesintisiz bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz uzun ömürlü alışveriş ilişkisiyle verdiğimiz hizmet kalitesini ortaya koymaktayız. Sizler için güvenilir, taze ve lezzetli et alabileceğiniz ideal bir adres olmaya devam ediyoruz. Bizler tüm hizmetlerimizde müşterilerimizle iletişimimizi güçlendirecek imkan ve kolaylıklar sağlamaktayız. Ticari kaygıdan uzak sizlerin memnuniyeti adına uygun fiyatlarla hizmet vermeyi görev biliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR