• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özcan Oto Kurtarma

Adres :

Gülsan Sanayi Sitesi 45. Sok. No: 13 Canik Samsun Samsun » Canik

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Özcan

E-Posta Adresi :

is552mail@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 698 52 52

Whatsapp 2:

0 (545) 698 52 52

Whatsapp 3:

0 (545) 581 05 05

Özcan Oto Kurtarma olarak Samsun yol yardım sektöründe kurulduğumuz ilk günden bu yana kalitenin ve güvenin adresiyiz. Sürekli artan bir güven içinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor, zaman içerisinde kendimizi yenileyerek geliştirmeye devam ederek ihtiyaçlara en iyi biçimde yanıt veriyoruz. Teknolojik değişiklikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyor, çağımız insanının en büyük beklentilerinden olan farklılık, hızlılık ve kalite gibi konularda gereken hassasiyeti yerine getiriyoruz. Gerek personel kalitemizle gerek araçlarımızın donanımı ve modernliği ile diğer firmalardan farklı olmaya çalışıyoruz. En acil ihtiyaçlara, en hızlı biçimde ulaşıyor, her nerede olursanız olun araçlarınızın çekilmesi gerektiğinde bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Yol yardım alanında her zaman en uygun hizmeti veriyor, en doğru zamanda en doğru çözümleri sunarak karşılıklı güven duygusunun hâsıl olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek gereken çözümleri en hızlı ve en güvenli biçimde uyguluyoruz. Araçlarını bulunduğu noktadan güvenle alıp istedikleri servis veya otoparka iletiyoruz.

Sektörümüzde hedefimiz bir marka yaratmak. Görmüş olduğumuz ilgi ve sadakatle de bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam zamanında tam da istedikleri şekilde karşılıyor, müşterilerimizi aldıkları hizmet hakkında bilgilendirerek şeffaf biçimde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. 7/24 alo acil yol yardım hizmeti veriyor, oto kurtarma hizmeti, araç kurtarma, kazalı araç kurtarma, hasarlı araç kurtarma, en yakın oto çekici olarak hizmet veriyor, hasarlı araç alım-satımı yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR