• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özçiçekoğlu Helva

Adres :

Özdemir Mahallesi Bakırcılar Arası No: 20/a Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nesip Can Çiçek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nesipcan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 470 01 64

Çalışma hayatına başladığı günden itibaren üstün kalitesini aynı şekilde muhafaza eden Özçiçekoğlu Helva isimli firmamız, artık birmilyonnokta.com adresinde de sizlerle. Ürünlerimiz tamamen sağlıklı olup içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Çalışanlarımız ürünlerimizi üretim ve paketleme sırasında hijyen ve sağlık kurallarına uygun olarak hazırlamaktadır. Dürüst ve saygın iş ahlakımızla ve siz değerli müşterilerimize helva üretim ve satış hizmetini sunmaktayız.

Firma olarak hedefimiz büyümek ve daima ileri gitmektir. Sipariş ettiğiniz ürünü istediğiniz noktaya en kısa sürede ulaştırıyoruz. Ürünlerimizi sizlere ulaştırmak için gerekli olan tedarik işlemini en kısa sürede bitirmek adına bölgenin en seçkin tedarikçileriyle iş birliği yapıyoruz. Sizlerin dilediği ürünümüze en kısa zamanda ulaşması firmamız için çok önemlidir.

Müşteri memnuniyetini ve beğenisini en üst seviyede tutmak adına onlardan gelen taleplere en hızlı ve en profesyonel şekilde yanıt vermek istiyoruz. Yıllardır hazırladığımız ürünlerin kalitesiyle siz değerli müşterilerimizin hafızasında yer edinerek önce Uşak helvacılık sektöründe sonrasında ise tüm Türkiye ve dünyanın birçok noktasına helva satışı yapan büyük bir şirket haline geldik.

Helvanın Türk mutfağında çok önemli bir yeri vardır. Firmamız, kırmızı helva, fındık ezmesi, keçiboynuzu pekmezi gibi birçok farklı konseptte damaklarınıza hitap edecek ürün üretmektedir. Ürünlerimiz, ekonomiktir. Tadına doyum olmaz ürünlere uygun fiyatlarla sahip olma deneyimini yaşamanız için sizleri firmamıza davet ediyoruz. Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR