• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özdemir Besicilik Kurbanlık Adaklık

Adres :

Orta Mahalle Aktaşlık Caddesi No: 92 Antalya » Döşemealtı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdoğan Özdemir

E-Posta Adresi :

erdo_ummu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 496 99 73

Firmamız; Antalya hayvancılık sektöründe kurbanlık, adaklık ve besilik büyükbaş ve küçükbaş hayvan ticareti alım satım hizmeti vermek üzere sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar güvenilir, dürüst ve istikrarlı ticaret anlayışımız ile adımızdan övgü ile bahsettirdik. Siz değerli müşterilerimize küçükbaş ve büyükbaş cins hayvanları en uygun fiyatlar ile temin edip ulaştırdık. Satın aldığınız ister büyükbaş ister küçükbaş hayvan olsun size ulaşıncaya kadar firmamızın garantisi kapsamındadır.

Firma olarak talep ettiğiniz canlı küçükbaş ve büyükbaş hayvanların adresinize ulaştırılmasında siz değerli müşterilerimize nakliye hizmeti de sunmaktayız. Firmamız; Satıcı Çalışma İzin Belgesi olmak üzere ticari hayvan alım satımı konusunda her türlü sertifikaya sahiptir. Nakliye araçlarımızın Yetki Belgesi ve Onay Belgeleri mevcuttur. Bununla birlikte hayvan nakil araçlarında refakat eden bakıcılarımız gerekli eğitimden geçmiş alanında uzman kişilerdir.

Firma olarak kendi çiftliğimiz ve hayvanlarımızı tedarik ettiğimiz çiftliklerimiz güvenilir alt yapısı ve geniş kapasite olanakları ile sektörde bilinen ve tanınan işletmelerdir. Aynı zamanda üretimini yaptığımız küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarımız sağlıklı ve üstün genetik özelliklere sahiptir. Çünkü çiftliğimizde yetişen tüm hayvanlarımız veteriner hekim kontrolündedir.

Firma olarak yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübemiz ile siz kıymetli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile en kaliteli ve cins hayvanların tedarikini sağlamaktayız. Montofon boğalardan zavot ırkı danalara ve besilik düvelere kadar pek çok cins talebinize göre tedarik edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR