• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özdemir Bobinaj

Adres :

Saraçlar Sanayi Sitesi 6. Blok No: 27 İkitelli İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 373 95 48

Whatsapp 2:

0 (539) 609 73 30

Whatsapp 3:

0 (543) 640 57 89

Elektrikli motorlar, birçok elektrikli cihazın kalbidir. Bu motorlar elektrik akımını, bobin ismi verilen bir mekanizma ile mıknatıslar kullanarak hareket çevirirler. Burada kullanılan bobinin ve mıknatısların gücü ve kapasitesi, motorun gücünü tespit eder. Bobin ne kadar kuvvetli olursa, motor da o kadar fazla güç uygulayabilir. Bobinler temel olarak özel olarak sarılımı yapılan bakır kablolardır. Motorun gücüne ve kullanım alanına göre farklı kalınlıklarda bakır kablo yapılır ve sarım yapılır. Motor elektriğin bu kablolardan geçerken yarattığı manyetik alana mıknatısların verdiği tepki neticesinde çalışır. Bu yüzden bobinler büyük önem arz eder.

Ancak, bobinler içinden elektrik geçerken ısınırlar ve zamanla bu bobinlerde aşınmalara, erimelere, yanmalara sebep olur. Bu gibi arızaların giderilmesi için motorların bobinlerinin değişmesi veya tekrar sarılması gerekmektedir. Birçok üretici yeni bobin satışını ayrı olarak yapmamakta, motoru bir bütün olarak değiştirmeyi tercih etmektedir. Bu da hem ev hem de iş yerleri için yüksek bir tamir ve bakım maliyeti doğurmaktadır. Biz Özdemir Bobinaj müşterilerimize bobin sarım hizmeti vererek maliyet avantajı sağlamak adına İstanbul bobinaj sektöründe faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

İster AC, ister DC akıl olsun, el mikserlerinden abkant büyüm makinelerine kadar her tür ve güçte elektrikli cihazın motorunun tekrar sarımını, tamirini ve bakımını gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanında her türlü bobinaj malzemesi satışı, ikinci el motor alım ve satım, fabrika elektrik tesisatı projelendirmesi ve uygulanması hizmetlerimizle de Başakşehir’de bir telefon uzağınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR