• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özdemir Otomotiv Renault Özel Servis

Adres :

Sultan Orhan Mah. Küçük Sanayi Sitesi 5 / A  no 7 Gebze Kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Özdemir

E-Posta Adresi :

omer_ozdemir41@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 264 45 93

Özdemir Otomotiv Renault Özel Servis olarak araçlarınızın sorunsuz şekilde çalışması için sizler kesintisiz hizmet veriyoruz. Renault marka araçlar ülkemizde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Ekonomik olmaları, konfor sunmaları ve çok fazla sorun çıkartmamaları gibi sebepler ile birçok kişi araç satın alacağında bu markaya yönelmektedir. Ancak araçlar ne kadar iyi kullanılırsa kullanılsın arıza ve sorunla karşılaşması normaldir. Firma olarak araçlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere hizmet veriyoruz. Kocaeli oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamız sizler için tamir, onarım ve bakım hizmeti sunmaktadır. Sorun yaşadığınız tüm araçlar ile ilgili olarak bize başvurabilirsiniz.

Firma olarak Renault marka araçlar için tamir hizmeti sunuyoruz. Orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılan tamir işlemi araçlarınızın sorunsuz şekilde kullanılmasına imkan sağlayacak şekilde garantili olarak yapılmaktadır. Motor, elektrik aksamı, kaporta ve benzeri tüm noktalarda firmamızdan destek alabilirsiniz. Kaza yaptığınız ya da arıza ile karşılaştığınız araçlarınız için başka bir yere gitmeye uğraşmadan doğrudan firmamız ile işlem yapabilirsiniz. Orijinal yedek parça ve özel servis garantimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Araçlarınız ile ilgili olarak tüm bakım işlemleri için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Yıllık ya da mevsimlik bakımlarınız için sizlere uygun fiyatlar sunulmaktadır. Aracınızı sorunsuz şekilde kullanmak istiyorsanız servisimize başvurabilirsiniz. Araç tamiri ve bakım işlemleriniz için servisimizi tercih ederek en iyi şekilde işlem yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR