• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel 52 Evler Anaokulu

Adres :

Atatürk Mah. Ali Şayakçı Sokak No: 7 Karesi Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Adıyaman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

52evleranaokulu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 676 21 91

Whatsapp 2:

0 (505) 040 10 33

Balıkesir / Karesi de okul öncesi eğitim sektöründe sizlerle buluşmaktan mutluluk duyarız. Geleceğimiz olan çocuklarımız ve aileleri için hazırlanan programlarımız son derece kaliteli hizmet anlayışında yol almaktadır. Eğitimde kaliteyi her zaman ön planda tutma sözü veriyoruz.

Anaokulu, öğrenim çağına henüz gelmemiş 3-6 yaş arasındaki çocukları okul düzenine hazırlayan eğitim sistemine denir. Çocukların bir arada olabildikleri oyun, bakım ve eğitim veren, çocukları okul düzenine hazırlayan, bilgi ve görgülerin öğretildiği anaokulları hizmetinize sunulmuştur.

Okulumuzda, çocuklarımızın geleceklerini sağlam temellere kurmaları için deneyimli ve uzman öğretmen kadromuz, güler yüzlü, titiz çalışanlarımız ile ingilizce eğitimi, rehberlik eğitimi, zeka oyunları eğitimi, beslenme eğitimi verilmektedir. Her yaş grubu ayrı sınıflarda bulunmakta ve gelişimine uygun aktiviteler, etkinlikler yapılmaktadır. Her çocuk özeldir anlayışı ile çocuklarımızı bireysel özelliklerini tanımakta ve eğitimlerini yetenekleri doğrultusunda devam ettirmekteyiz.

Anaokulumuz çocuklarımızın eğitimden beslenmesine kadar her bir detayı düşünerek kurulmuştur. Siz değerli velilerimiz bizleri ziyaret ettiğinizde okulumuzu en ince ayrıntısına kadar size anlatacağız. Konum itibari ile anaokulumuz merkezi bir yerde olup, bütün velilerimizin rahatlıkla ulaşımı sağlanmaktadır. Geç kalmadan bizleri ziyaret ederek, çocuklarınıza hazırladığımız huzur dolu ortamı sizlere tanıtmak isteriz.

Kayıt işlemleri veya bilgilendirilmek için adresimize ziyaret edebilirsiniz veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hem kaliteli eğitim almakta hem de hesaplı ödeme seçenekleriyle sizlere en uygun şartları sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR