• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Altın Bilim Eğitim Kurumları

Adres :

Büyük Bölcek Mahallesi 34. Cadde No: 11 Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşen Benlioğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 445 90 00

Whatsapp 2:

0 (553) 445 90 09

Özel Altın Bilim Eğitim Kurumları Aksaray ilinde hizmet veriyor olup birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan eğitim kurumlarından biridir.

Üniversiteye hazırlanan son sınıf ve mezun öğrencilere hizmet veren Özel Altın Bilim Eğitim Kurumları, bütün öğrencileri hizmet vermek için beklemektedir. Tecrübeli ve deneyimli eğitmen kadromuz sayesinde gençlerimiz eğlenerek öğreniyorlar. Kalabalık sınıflara karşı olan eğitim görüşümüz neticesinde sınıflarımızı en fazla yedi kişiden oluşturuyoruz.

Aksaray eğitim sektöründe hizmet verdiğimiz eğitim kurumumuzda öğrencilerimize profesyonel hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Gençlerimizin ideallerini benimseyip, hak ettiği yerlere gelmesini sağlıyoruz. Deneme ve netlerini yakından takip edip, ailelerini bilgilendiriyoruz. Her türlü konuda öğrencilerimize danışmanlık yapabilmekteyiz. Öğrencilerimize soru çözümü yapmaları için zaman tanımaktayız. Akıllarına takılan bütün soruları çözebilmekteyiz.

Öğrencilerimizin eğitim hizmetimizden memnun kalması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Diğer eğitim kurumlarına göre oldukça uygun olan fiyatlarımız bütün öğrencilerimizin bütçelerine hitap etmektedir. Kaliteli kitap seçimlerimiz sayesinde öğrencilerimiz sınavda kendilerine gelebilecek her türlü soruya hazırlıklı olabilmektedirler. Seçtiğimiz kaynak kitapların ödemelerini de toplam ücret üzerinden almaktayız. Rahat ve çeşitli ödeme seçeneklerimiz sayesinde bunalmadan ödeme yapabilirsiniz. Taksit imkanlarımızla toplam ücretimizi bölebilmekteyiz.

Özel Altın Bilim Eğitim Kurumları farkıyla öğrencilerinizin gelişimini rahatça gözlemleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini size veriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için siz velilere ve öğrencilere teşekkür ederiz. Sizin için en hayırlı sonucun olmasını dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR