• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Detay Oto Yıkama Kuaför

Adres :

Karadolap Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi 1. Işık Sokak No: 3/a Alibeyköy/eyüp/istanbul İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Kutlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 736 28 92

Günümüzde kullandığımız ulaşım araçlarımız bizler için değerlidir. Bu yüzden bunların pis gözükmesini istemeyiz. Çevre koşulları nedeniyle kirlenmekte ve temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik işlemini kendimizde yapabiliriz ancak temizlik yapacak alanımız ve zamanımız olmadığından, profesyonel hizmet veren bir kurumdan hizmet almak daha doğru olacaktır. Özel Detay Oto Yıkama Kuaför olarak bizler sizlere bu hizmeti profesyonel olarak sunmaktayız.

Özel Detay Oto Yıkama Kuaför İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul otomotiv sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin araçlarını kendi araçlarımız gibi özenerek dikkatli bir şekilde iç-dış temizlik hizmetlerini yapmaktayız. Bu işlemleri yaparken kaliteli, araç kaporta ve boyasına zarar vermeyen ürünler kullanarak yapmaktayız. Bu sayede memnuniyet yüzdemizi yüksek tutmaktayız. İşlemlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağalmaktayız.

Eğer sizlere araçlarınızın kirli olduğunu düşünüyor ve temizletmek için uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Özel Detay Oto Yıkama Kuaför iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Özel Detay Oto Yıkama Kuaför olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR