• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Direksiyon Dersi Halil Gültekin

Adres :

Hürel Mah. 22-1 Sok. No: 16/15 Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Gültekin

E-Posta Adresi :

h.gultekin4767@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 470 08 13

Günümüz şartlarında 18 yaşını doldurmuş her bireyin ehliyetinin olması gerekiyor. Ehliyet sahibi olmak ve araç kullanmak artık bir ihtiyaç haline geliyor. Araba kullanmayı bilen fakat ehliyet almamış bireyler trafiğe çıkamıyor. Aynı zamanda ehliyet almış fakat direksiyonu iyi kullanamayan bireyler de bulunuyor. Bu gibi durumlarda eksiğin tamamlanması için güvenilir bir sürücü kursu ile anlaşmak gerekiyor.

Özel Direksiyon Dersi Halil Gültekin olarak Ankara eğitim sektöründe hizmet veriyoruz. Birkaç kişi ile birlikte alınan eğitim, birebir özel alınan eğitimle aynı olmamaktadır. Birebir eğitimler her zaman daha iyi öğrenme sağlar ve daha faydalıdır. Birebir eğitimde sürücü istediği soruyu rahatlıkla sorabilir. Özel Direksiyon Dersi Halil Gültekin olarak alanında uzman eğitimcilerimizle hizmet vermekteyiz. 18 yaşını doldurmuş ve ehliyet almak isteyen tüm bireyler kursumuza başvuru yapabilir. Üstelik kurs ücreti birçok kursa göre uygun fiyatlıdır.

İyi bir sürücü olmak için ehliyet sahibi olmak ya da kuralları iyi bilmek yeterli değildir. İyi bir sürücü olmak için direksiyonu iyi kullanmak, aracı tanımak, trafikte doğru ilerleyebilmek, diğer sürücülere ve yayalara saygılı olmak gerekir. Biz, değerli sürücü adaylarına gerekli tüm bilgilendirmeyi yapıyoruz. Dersler bittikten sonra uygulamaya geçiyor ve sürücünün aracı iyi kullanması için çalışmalara başlıyoruz. Her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Sizler de ehliyet almak istiyorsanız, direksiyon konusunda eksikleriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR