• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Kuzey Güzel Sanatlar Kursu

Adres :

Cumhuriyet Mah. 258/1 Sok. No: 32/a Manisa » Akhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslıhan İkbal

E-Posta Adresi :

kuzeyguzelsanatlarkursu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 255 46 90

Whatsapp 2:

0 (536) 228 34 04

Özel Kuzey Güzel Sanatlar Kursu Manisa Akhisar’da birmilyonnokta.com üyesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Müzik ruhun gıdasıdır. Asırlardır en değerli sanatlardan birisidir. Gerek söyleyen gerekse müzik aletlerini çalanlar tarafından ruhta bir arınma, dinlenme, sakinleşme, hayatın stres ve koşuşturmacasından kurtulma, eğlenme vesilesidir. Gerçekten müziğe kıymet verenler ve müzik severler için müziğin değeri saymakla bitmez. Bizler her zaman müziğin daha geniş kitlelere ulaşması, saklı cevherlerin ortaya çıkarılmasını hedefliyoruz.

Müzik hem yetenek hem de çalışma ürünüdür. Bazılarında doğuştan bu yetenek olsa da sonradan işlenmezse kıymeti olmaz. Bazılarında ise sonradan çalışarak geliştirilebilir. Hem yetenek hem çalışma işin içine girdiği zamansa olağanüstü başarılar elde edilebilir. Manisa eğitim sektörünün öncü merkezlerinden birisi olarak bizler bölgemizdeki müzik sevdalılarını hayallerindeki noktaya taşımaya niyetliyiz. Bunun için alanında yetişmiş, deneyimli, işine aşkla bağlı, öğretmeye ve her daim öğrenmeye odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Uzan eğitmenlerimizce kişiye özel çözümler geliştiriyor, en kısa sürede en iyi noktaya gelmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Müzik eğitimi çok hassas bir konudur. Devamlılık ve özveri gerektirir. Bizler eğitimlerimizde profesyonel bir bakış açısı sergiliyoruz. Hobi olarak müzik yapmak, bir müzik aleti çalmak isteyenlerden profesyonel müzisyenlik yapmak isteyenlere kadar herkes için müzik eğitimi veriyoruz. Özel yetenek sınavlarına hazırlık dahil hemen bütün müzik aletlerinin kursunu veriyor, güler yüzlü hizmeti uygun fiyat fırsatıyla sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR