• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Parlayan Güneş Anaokulu

Adres :

1900 Sokok No : 8/a Bayraklı Mah. İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sema Turan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sematuran35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 895 95 11

Kurumumuz; İzmir eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız kreş ve anaokulu hizmetleridir. Kurumumuzun amacı ana dilini doğru kullanabilen, özgüvenli, saygılı, neden sonuç ilişkisi kurabilen bireyler yetiştirmektir. Bu amaç ekseninde erken çocukluk dönemi eğitimine önem veriyor ve hayata çok yönlü bir bakış açısı ile bakabilen nesiller yetiştirmek için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz.

Kurumumuzda kurucumuz, yönetim kadromuz, alanında deneyimli öğretmenlerimiz ve güler yüzlü çalışma personelimiz ile iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hedefimiz kendisiyle ve çevresiyle barışık, kendini doğru bir şekilde ifade edebilen, sevgi ve saygı dolu, paylaşmayı bilen, çevresini sorgulayan nesiller yetiştirmektir. Dolayısıyla gelecek nesillerin yetişmesinde pay sahibi olmak adına çıktığımız bu yolda her geçen gün artan rekabet ortamı içerisinde öğrencilerimize özgür ve yaratıcı bir ortam sunmak için çaba harcıyoruz.

Kurumumuzda her eğitim dönemi süresince özel gün ve haftalar için ayrı ayrı sosyal sorumluluk projeleri hazırlanır. Hazırlanan bu projeler öğretmenlerimiz eşliğinde öğrencilerimiz tarafından sunulur. Kurum olarak gerek kreşimize gerekse anaokulumuza gelen her öğrencimizin potansiyeline ve kişilik özelliklerine göre kendi hedeflerine ulaşabilmesi için hareket etmekteyiz. Dolayısıyla öğrencilerimizi ilgi ve yeteneklerine, yaş gruplarına göre farklı öğrenim şekilleri ve etkinlikler düzenleyerek uygulamaktayız.

Kurumumuzda drama ve müzik eğitimi dersleri de verilmektedir. Drama yaşayarak öğrenmenin en etkili yöntemlerinden biridir. Dolayısıyla öğrencilerimize oyunun ve müziğin gücünü kullanarak yaratıcılıklarını desteklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR