• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Renkli Düşler Anaokulu

Adres :

Akpınar Mah. 1. Arı Sokak No: 2 ( Akpınar Kültür Merkezi Yakınındayız ) Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Can Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ercan_kuyumculuk_1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 727 57 11

Ülkemizi, geleceğimizi ve bizi temsil eden kıymetli çocuklarımızın eğitimi ve gelişimi için Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız olarak bizim için öncelikli olan çocuklarımızın gelişim dönemlerine uygun olarak büyümesi ve geleceğe hazırlanmasıdır. Bir çocuk gelişim dönemlerindeki gelişim görevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirerek büyürse gelecek kuşaklara çok önemli bir hazine bırakmış oluruz. Bu amaçla çıktığımız kutsal yolda 3-6 yaş arası çocuklarımız için gereken bütün eğitim, öğretim ve gelişimi gerçekleştirmek amacıyla kaliteli kadromuz ile siz değerli ebeveynlerimizin karşısındayız. Kendini geliştirmiş ve kendini çocukların eğitimi için adamak isteyen kadromuz ile çocukların gelişim dönemlerine uygun olarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Bizim için öncelikli olan çocukların kişisel olarak gelişmesi ve benliğini sağlam bir şekilde oluşturmaya başlamasıdır. Çocuklarımızın kişilik gelişiminde gerekli bütün adımları atmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Çünkü benliği gelişmemiş ve özgüven sahibi olmayan bir çocuk gelecek hayatında çok fazla zorlanma ihtimali ile karşı karşıya kalacaktır. Çocuklarımızın psikolojik gelişimiyle ilgili olan benlik unsuru, özgüven, sosyal ve duygusal gelişim gibi konularda oyun terapisi, gelişim testleri ve çocuk değerlendirme testleri gibi hizmetleri sağlayabilmekteyiz.

Çocukların bütün gelişim alanlarına yatırım yapmak ve gelişimsel eğitim modeline uygun olarak hareket etmek amacıyla çocuklara birçok alanda farklı etkinlikler sunmaktayız. Bu etkinlikler yüzme, binicilik, mutfak atölyesi, değerler eğitimi, İngilizce, drama, buz pateni gibi etkinliklerdir. Çocuklarımızın her anlamda gelişimi için çalışan ve Bursa eğitim sektörünün öncülerinden olmayı hedefleyen firmamız değerli çocuklarımız ve siz değerli ebeveynlerimize hizmet vermek için sizleri bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR