• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Sempati Veteriner Kıliniği

Adres :

Esenevler Mah.hasan Çenet Cad. Kayabey Apt. Kat: 1 No: 1 Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Kelen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 567 45 37

Özel Sempati Veteriner Kıliniği olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Veteriner kliniğimizde değerli küçük dostlarımız için geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Küçük dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için birçok çalışmayı özenle yürütüyoruz. Evde veya sokakta beslediğiniz küçük dostlarınız için sizler de kliniğimizi tercih edebilirsiniz.

Kliniğimiz Osmaniye evcil hayvan sektöründe hizmet vermektedir. Bölgede evcil hayvan bakımı ve sağlığı üzerine hizmet veren önemli isimlerden biriyiz. Ekip olarak aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda önemli çalışmalar yapıyoruz. Bizler küçük dostlarımızın sağlığını ön planda tutuyor, onlara konforlu bir yaşam sunmak için gayret ediyoruz. Tam donanımlı veteriner kliniğimizde kedi, köpek, balık, tavşan, kuş gibi hayvanlar için hizmet veriyoruz. Sokakta beslediğiniz veya evde beslediğiniz tüm hayvanlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Veteriner kliniğimizde düzenli muayene yapıyoruz. Rahatsızlanan evcil hayvanınız için gerekli testleri yapıyor, rahatsızlığın ne olduğunu tespit ediyoruz. Daha sonra uygun tedavi yöntemini belirliyor ve bu tedavi yöntemine göre hareket ediyoruz. İhtiyaç durumunda evcil hayvanlara cerrahi müdahale uyguluyoruz. Aşı yapıyor, diş çekiyoruz. Kliniğimizde vermiş olduğumuz tüm hizmetler tamamen sağlığa uygundur. Herhangi bir risk almadan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz. Bizler kendimizi bu alanda geliştirerek değerli küçük dostlarımıza her zaman en sağlıklı hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Güvenilir ve sağlıklı veteriner hizmetinden doğru fiyata faydalanmak için sizler de kliniğimizi tercih edebilirsiniz. Kliniğimiz merkezde hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR