• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Üzümcü Sağlık Kabini

Adres :

Gödene Mahallesi Şaheser Sokak No: 2/l Meram/konya Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Üzümcüoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

uzumcu1706@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 556 71 40

Whatsapp 2:

0 (543) 836 72 56

Sağlık, hayattaki en büyük zenginliktir. Bunun kıymeti çoğu zaman kaybedildikten sonra anlaşılsa da herkesin üzerinde hemfikir olduğu bir konudur. Sosyal devlet olmanın gereği olarak çeşitli devlet kurumlarınca sağlık hizmetleri veriliyor olsa da yetersiz kalmakta, kimi zaman da ulaşılabilir olmamaktadır. Bu durumda da özel sağlık hizmeti veren uzmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Konya Meram’da bulunan Özel Üzümcü Sağlık Kabinimiz profesyonel sağlık kabini ve evde bakım hizmetleri vermektedir.

Konya sağlık sektöründe yola çıktığımız ilk günden itibaren yoğun ilgi görüyoruz. Her gün onlarca kişiyi tedavi ediyor, daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için yardımlarına yetişiyoruz. Benzersiz bir hizmet sunarak hasta memnuniyetini ön planda tutuyor, hastalarımızın ve yakınlarının taleplerine en doğru zamanda en doğru çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Özel hazırlanmış kabinimizde sunmakta olduğumuz hizmetler yanında evlere ve iş yerlerine de hizmet ulaştırıyor, ihtiyaç sahiplerinin bulunduğu her yere ulaşıyoruz.

Her biri alanında yetişmiş, deneyimli, eğitimli ve özverili çalışanlarımız ile evde bakım hizmetleri, her türlü enjeksiyon, iğne, pansuman, dikiş atma, dikiş alma, serum takılması, sonda takılması, şeker ve tansiyon ölçümü, gebelik testi, evde hasta bakımı, kulak yıkama, yatak yarası bakımı, diyabetik yara bakımı ve çok fazlasını yapıyoruz. Yatalak hastalarımız için acil durumlarda hizmet sunduğumuz gibi periyodik muayene, müdahale işlemleri de yapıyor, haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz sağlık hizmeti sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR