• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Yenişehir Teknik Servis

Adres :

Batıkent Mah. 2635 Sok. No: 41/c Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Enteroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hakanenterili91@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 597 72 34

Yenişehir ilçesinde görev yapan Özel Yenişehir Teknik Servis birmilyonnokta.com un üyesidir. Mersin teknik servis firmaları arasında çözüm odaklı yaklaşımlarıyla tanınmış olan firmamız yılların verdiği tecrübeyle de müşterilerimizin güvenini kazanmıştır. Arçelik, Beko, regal, samsung ve Bosch gibi pek çok markanın tüm beyaz eşyalarının bakım onarım ve tadilat hizmetlerini yapmaktayız. Beyaz eşyalarınızın yanı sıra klimalarınızın da montaj, bakım ve tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Firmamız eski beyaz eşyaların tamiratını yapıp tekrar ikinci el eşya olarak satışa da sunmaktadır.

Yeni beyaz eşya almak çok maliyetli olacağından genellikle müşterileri var olan eşyalarının tamirini yaptırmayı daha mantıklı bulmaktadır. Böylelikle hem tasarruf etmiş olurlar hem de eşyaların kullanım süresi uzamış olur. Bizler de firma olarak en uygun maliyetle eşyalarınızı kullanılabilir duruma getirmeye çalışırız.

Klima bakım ve onarımlarınız için bizleri her gün her saat arayabilir, destek alabilirsiniz. Hızlı çözümler üreten firmamız çalışanları sizlere en kısa sürede ulaşıp, adresinizde klimalarınız için gerekli işlemleri yapacaklardır. Tamir ve bakım için kullandığımız ekipmanlar yeni ve teknolojik ürünlerdir. Tadilatın yanı sıra klimaların belirli sürelerde bakımının ve temizliğinin de yapılması gerekir. Firmamız sizin için klima bakımı ve temizliği hizmetini de gerçekleştirecektir. Firma olarak sürekli en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Bu hedefle birlikte sektörde öncü konumda olan firmamız daha da büyüyüp müşteri kitlesini ve devamlılığını arttırmış olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR