• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özen Oto Kurtarıcı

Adres :

Gaziosmanpaşa/istanbul İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Solak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 942 14 43

Whatsapp 2:

0 (555) 077 93 34

Whatsapp 3:

0 (552) 942 14 43

Whatsapp 4:

0 (555) 077 93 34

Gaziosmanpaşa’da hizmet vermekte olan Özen Oto Kurtarıcı istenmeyen durumlarda aracınız için en güvenilir seçenektir. Trafik açısından her geçen gün kendini aşan ve adeta çıkmaz bir yola giren İstanbul’da siz ne kadar iyi şoför olursanız olun, istediğiniz kadar kurallara dikkat edin kaza gibi kötü olaylarla karşılaşabiliyorsunuz. Bu gibi durumlarda soğukkanlı olup en makul seçeneği düşünmekte fayda vardır.

İstanbul yol yardım sektöründe lider firmamız aracınızı istenmeyen kaza durumlarında kurtarır. Hızlı bir şekilde kaza yerine ulaşan aracımız sayesinde trafik sıkışıklığı ortadan kalkar ve yeni kazaların oluşumu engellenir. Aracınıza daha fazla zarar vermeden kurtaran firmamız güvenli bölgeye geçişini sağlar. Bu aktarım hem aracınız hem de trafik için en uygun olanıdır.

7/24 hizmet vermekte olan Özen Oto Kurtarıcı acil durumlarda ulaşılacak ilk adrestir. Her zaman hizmete hazır olan firmamız sayesinde daha fazla sıkıntı çekmeden işiniz halledebilirsiniz. Kazalı araç kurtarma da sektöründe ün kazanmış olan firmamız hızı ve tecrübeli personeli ile de rakiplerinin önüne geçmiştir.

Uygun fiyata kaliteli hizmete sahip olmak, hangi zaman diliminde olursa olsun her aradığınızda ulaşılabilir olmak için çok çalışan Özen Oto Kurtarıcı hak ettiğiniz hizmeti size vermektedir. Makul ücretleriyle size her türlü avantajı sağlayan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak ve seçeneklerimizi öğrenmek iletişime geçebilirsiniz. Özen Oto Kurtarıcı her zaman akıllı çözümdür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR