• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özen Pen Alüminyum

Adres :

Merkez: 75.yıl Sanayi Sitesi Karşısı Akbük Yol Üzeri No: 3 Didim/aydınşube: Fevzi Paşa Mah. Atanaj Cad. No: 3 Akbük/aydın Aydın » Didim(Yenihisar)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celal Özen-aykut Özen

E-Posta Adresi :

cozen4419@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 819 09 10

Whatsapp 2:

0 (543) 234 36 44

Whatsapp 3:

0 (544) 819 09 10

Whatsapp 4:

0 (543) 234 36 44

Özen Pen Alüminyum; hayatınıza konfor katmak ve şıklık getirmek için 2007 yılında Celal Özen ve Aykut Özen tarafından Aydın Didim’de kurulmuştur. Aydın metal sektörünün göz bebeği olan firmamız teknolojiyle konforu birleştirmiştir.

Özen Pen Alüminyum; demir doğrama, çelik kapı montajı ve cam balkon montajı gibi hizmetleri vermektedir. Firmamız alüminyum sistemleri, PVC kapı ve pencere ve panjur sistemleri konusunda da size yardımcı olmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanı sıra komple tadilat yapabiliyoruz. Özen Pen Alüminyum bünyesinde dilediğiniz hırdavat malzemelerini de zorlanmadan bulabilirsiniz. Firmamız kalitesiyle bilinen Adopen markasının üretici bayisidir. Özen Pen Alüminyum, Adopen iş birliğiyle size daha konforlu ve kaliteli bir hayat sunmaktadır. Firmamızda Adopen’in Penwood, Atlantik, Colorado ve Pasifik serisi bulunmaktadır. Özen Pen Alüminyum Normal, kemerli ve açılı olarak bilinen tekli pencere açılım seçeneklerini de sunmaktadır. Firmamız çift açılım, çift kanat pencere ve çift kanat kapı gibi seçeneklere sahip çift açılım sistemi sayesinde hayatı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca firmamız; normal, eşiksiz ve çift kanat gibi kilitli kapı açılım seçenekleri ile size kolaylık sağlar.

Birbirinden usta çalışanlarımızla size layık olduğunuz konforu sunmak için çalışıyoruz. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına da ağırlık veriyor sektördeki yenilikleri takip ediyoruz. Firmamız 12 yıllık deneyimlerinden güç alarak size daha iyi hizmet sunmak için yanınızdadır. Özen Pen Alüminyum yaşam alanınıza konfor ve teknoloji getirmek için çalışmaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR