• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özentaş Mermercilik

Adres :

İnönü Mah. Muammer Aksoy Cad. Kocatepe Sok. No: 2 Sefaköy İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zekai Sağlık

E-Posta Adresi :

zekai2691963@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 453 00 38

İstanbul Küçükçekmece’de faaliyet gösteren Özentaş Mermercilik firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Mermer doğadaki en değerli taşlardan birisidir. Kayaçların asırlar boyunca etkileşimlere maruz kalması sonucunda mermer oluşur. Son dönemde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte mermer çok daha güzel işlenir olmuş, çok farklı ürünler ve şekiller mermerlerden elde edilmeye başlanmıştır. Bunun neticesinde başta yapı inşaat sektörü olmak üzere her alanda mermerin kullanımı artmıştır. Yaşam alanlarını, iş yerlerini doğanın harikası ile bezemek isteyenler de tercihlerini mermer ürünlerden yana kullanır olmuşlardır.

İstanbul mermer ve granit sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Ayrıcalıklı dünyamıza her gün yeni müşteriler kazandırmak adına hummalı çalışmalar yürütüyor, müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Mermer yapısı ve desenleri itibariyle doğanın kalbinden gelmektedir. Bu yüzden adeta tarihe şahitlik etmekte, her bir deseninde geçmişten izler taşımaktadır. Firmamız bütün bunların bilinci ve hassasiyetiyle en kaliteli mermerleri bulup işlemekte, dilediğiniz ölçüde ve şekillerde yaşam alanlarınızda hayat bulmasını sağlamaktadır.

Firma olarak kalite standartlarımızı en üst seviyede tuttuğumuz gibi estetiğe de değer veriyoruz. Her bir ürünümüzün bulunduğu ortamın havasını değiştirecek nitelikte olmasına özen gösteriyoruz. Farklı tarzlara hitap edecek zenginlikte, istenen modellerde talepleri karşılıyoruz. Mermer basamak, mermer mutfak tezgahı, alüminyum küpeşte, PVC kapı pencere ve daha fazlasıyla hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR