• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özerler Kömürcülük

Adres :

Ortahopa Mah. Turgay Ciner Cad. No: 15/b ( Ptt Yanı Migros Karşısı ) Artvin » Hopa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necati Özer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 155 98 08

Whatsapp 2:

0 (535) 520 61 25

Whatsapp 3:

0 (531) 497 55 55

Kışın dostu olan Özerler Kömürcülük firması olarak hizmet veren işletmemiz birmilyonnokta.com üyesidir. Öncü adımlarla koşarak ilerlediğimiz yolda sizlerin kaliteli kömür satışımızdan faydalanmanızı umut ediyor, bekliyoruz. Kömürle ısıtmanın, pişirmenin ya da gerekli olan her noktada kullanabilmenin ön şartı, her zaman güvenilir ürünler kullanmaktır, güvenilir firmalarla yol almaktır. Çünkü bazı firmaların sattığı kömürler çabuk bir şekilde etkisini yitirebiliyor. Ya da zor tutuşan cinsten malzeme satışı yapılabiliyor. Biz bu konuda oldukça tedbirli bir ekibiz, gerekli adımları atmış bir ekibiz.

İthalatını ve ihracatını da yaptığımız bu ürün alanında kendini kanıtlamıştır. Artvin enerji alanında kendini kanıtlayan firmamızın artık, ivmesini daha da yukarılara çekme çabası her geçen gün artıyor. Enerjinin değeri her geçen gün artıyor. Onun için kömürün kullanım alanı ise oldukça geniş. Bu ihtiyaca kulak vererek girdiğimiz bu sektörde rekabetin yüksek olduğunun bilincinde olarak hareket ediyor, gönüllerinizde güven kazanmak adına yüksek potansiyelde çalışıyoruz.

Perakende de gerçekleştirdiğimiz satışlar alanımızda ki üstünlüğümüzü kanıtlar nitelikte. Memnuniyeti sağlamak bizin için oldukça basit, çünkü verdiğimiz hizmet değişmez bir sağlamlıkta ilerliyor. Kalitesiz kömürlerden dolayı bazen zehirlenmeler bile yaşanabiliyor. Maddenin kalitesi burada da önem kazanıyor. İşte biz sizi oldukça önemsiyoruz ve üslubumuzu, satışımızı her zaman ona göre ayarlayıp güç kazanıyoruz. Bu özden ayrılmamakta kararlı ve emin olduğumuz için sizlerle beraber daha da güçlü olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR