• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgüneş Bobinaj Makina Elektrik

Adres :

İstasyon Mahallesi Kenan Aydın Cad. No: 34/a Zonguldak » Çaycuma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Güneş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gokhangunes6787@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 476 65 67

Firmamız Zonguldak’ta bobinaj üzerine hizmet vermektedir ve birmilyonnokta.com üyesidir. Özgüneş Bobinaj Makina Elektrik olarak birçok farklı alanda hizmet sağlıyor, birçok sektörden hizmet almak isteyen müşterilerimiz için bobinaj alanında çeşitli işler gerçekleştiriyoruz. Zonguldak Çaycuma’da yer alan bobinaj firmamızda, Zonguldak bobinaj sektörüne hizmet edebilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Belirttiğimiz üzere birçok farklı alanda hizmet veriyoruz. Bunlara örnek vermek gerekirse, siz değerli müşterilerimiz için elektrik jeneratör tamiri, elektrik arıza tamiri, dalgıç pompa tamiri, dalgıç pompa sarımı gibi çeşitli hizmetler sağlıyoruz. Bu hizmetlerimizi en hızlı şekilde yerine getiriyor ve sizlerin mağduriyetini engellemeyi planlıyoruz. Yine sadece bu araçların tamir işlemini değil, dalgıç pompa satımını da gerçekleştiriyoruz.

Elektrik parçalarının bakım ve onarımını en etkin şekilde gerçekleştirirken, sizler için uygun fiyatlar da oluşturuyoruz. Böylece hizmet çeşitliliğimizle beraber gönül rahatlığıyla yararlanabileceğiniz bir firma olmayı hedefliyoruz. İşlerimizde her zaman kaliteyi benimsemekteyiz, bu doğrultuda yaptığımız bütün tamiratları en doğru ve en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Çaycuma’da bobinaj firması arayan herkesi firmamıza bekliyoruz. Vereceğimiz hizmetin kalitesi konusunda sizlere güvence vermekteyiz, bobinaj işlemlerinin her birini profesyonelce çok hızlı bir şekilde gerçekleştirerek sizleri mağdur etmiyoruz. Bize Çaycuma’da yer alan firmamızda bizzat ulaşabilir, bununla beraber telefon veya internet sitemiz üzerinden de iletişime geçerek kolayca bobinaj ve tamirat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda garantili ve kaliteli dalgıç pompa alımı için de bize başvurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR