• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgür Çöp Şiş

Adres :

İlkyerleşim Mah. 1939 Sok. Çınar Semt Çarşısı No: 5/h Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Sonyürek

E-Posta Adresi :

ozgur06sonyurek@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 693 87 17

Whatsapp 2:

0 (552) 406 00 05

Yeme içme sektöründe hizmet veren Özgür Çöp Şiş birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara restaurant sektöründe bilinen bir firma olan firmamız ürünlerinin lezzeti ile adından sıkça bahsettirmektedir. Firmamızın ürünleri; tavuk çöp şiş, et çöp şiş, hamburger, mantı, börek, pirzola, köfte, salata ve çorbadır. Etler anlaşmalı olduğumuz kasaptan taze olarak günlük tedarik edilir. Ürünleri pişirirken kullandığımız yağ, et, baharat ve yeşillikler taze alınmaktadır. Yemeklerimizde katkı maddesi, insan sağlığına zararlı hiçbir malzeme kullanmamaktayız. Hijyen koşullarına uygun olan mutfağımızda çalışan aşçı ve personellerimiz deneyimli, işinde başarı olan kişilerdir.

Zengin bir menüye sahip olan firmamızın müşteri portföyü de oldukça geniştir. Tüm Yenimahalle’ye servis ağımız bulunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz ürünler son derece lezzetli ve aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Firmamızın yıllardır lider konumda olmasının nedeni güvenli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkemizin sonucudur. Ürün kalitesi, malzeme kalitesi, hijyen ve uygun fiyat politikamız bizi hep ileriye götürmektedir.

Restaurantımızın yanı sıra alo paket servisimiz de bulunmaktadır. Bizi telefon numaralarımızdan arayarak sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz adrese istediğiniz saatte yemekleriniz teslim edilir. Hızlı teslimat süremizle yemeklerinizi ambalajı bozulmadan ve soğumadan yiyebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yemeklerimizin yanında ara sıcak hizmetimiz de vardır; sosis, patates kızartması, soğan halkası, sigara böreği ve tavuktan oluşan sıcak sepetlerimiz, sucuk ekmek, köfte ekmek ve salatalarımız sizin için lezzetli atıştırmalık alternatif olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR