• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkan Kız Öğrenci Evi

Adres :

Fethiye Antalya Karayolu Üzeri Mehmet Şirin Yaşar Bulvarı Çavdır Burdur Burdur » Çavdır

Sektör :

Yetkili Kişi :

İnanç Özkan Uluğ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ulugbey.15@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 328 73 45

Whatsapp 2:

0 (544) 467 13 07

Whatsapp 3:

0 (542) 328 73 45

Whatsapp 4:

0 (544) 467 13 07

Eğitim sektöründe uzun süredir hizmet vermekte olmamızın bize sağladığı tecrübe neticesinde siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet götürmekteyiz. Bu kalite sayesinde her geçen gün tercih edilme oranımız artmakta ve markalaşma yolunda ilerlemeler kaydetmekteyiz.

Özkan Kız Öğrenci Evi, Burdur ilinin Çavdır ilçesinde yerel bir firma olarak hizmetine davam etmektedir. Burdur turizm alanında kendisini kanıtlamış bir firma olarak değerine değer katmaktadır. Kaliteli ve güvenli hizmet sunma felsefesi ile yola çıkan Özkan Kız Öğrenci Evi, yeterli yatak kapasitesi ve aile sıcaklığında bir ortam içerisinde çalışmayı hedeflemiştir.

Kurumumuz içerisinde öğrencilerimizin başarı seviyelerine katkı sağlayacak ders çalışama salonları, kaliteli ve ortopedik yataklar, temiz malzemeler, her öğün taze kahvaltı ve yemek çeşitleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kurum misyonu olarak temizlik ve hijyen konusunda çok titiz ve dikkatli olmaktayız. Ayrıca belirli aralıklara toplu eğlenceler ve aktivitelere düzenlemekte ve bu sayede yurt içerisinde kaynaşmayı sağlamak ve bir aile ortamı yaratmak hedefindeyiz.

Kurum çalışanlarımız güler yüzlü, iyimser ve alanında uzman çalışanlardır. BU sayede verilen hizmet kalitemiz daha da artmakta ve siz değerli müşterilerimize yüksek kalite bir hizmet seviyesi sunmaktadır.

Eğer sizlerin de eğitim hayatında kalacak kaliteli ve uygun fiyatlı bir yurt evine ihtiyacınız var ise aradığınız her şey bizde mevcut. İrtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir ayrıca kurumu kendi gözleriniz ile gezebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR