• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkan Koltuk Yıkama

Adres :

- Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Özkan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 578 42 95

Özkan Koltuk Yıkama ekibi olarak, kaliteli ve özverili bir çalışmanın sonucu olarak karşımıza çıkıyor, birmilyonnokta.com üyesi olarak sizlere üstün hizmetler sağlıyoruz. Temizliğin önemi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Uzun süreli kullanımlardan dolayı ya da dökülen farklı maddelerden dolayı kirlenen ev eşyalarımız ve oto koltuklarımız, şirketimiz tarafından anında temizlenip, kirler ortadan derhal kaldırılıyor. Bunu yaparken tabii ki kaliteli malzemeler kullanıyor, gerektiğinde buharlı makineler de kullanıyoruz.

Eskişehir temizlik sektöründe öncü olmak hiçbir zaman kolay değil. Temizlik her zaman yapılması gereken günlük bir rutin haline bile gelebiliyor. İşte biz öncü bir şirket olduğumuz için bu rutine ayak uydurabiliriz. Bu düzeni size sağlayabilir ve konforlu eşyalarınızı ilk günkü kadar yeni ve temiz bir şekilde tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Onun için önemi büyük olan temizliğin sizler tarafından büyük talepler görmesi kaçınılmaz olabiliyor.

Sadece eşyalarınıza bir yenilik katmış olmuyor, sağlığınızı da tetikleyen kirliliğin ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Yeniliğin adresi olan bizler bu noktada fark yaratmak adına kararlıyız ve sizlerle beraber daha kararlı ve emin olma yolunda çok istikrarlıyız. Bize ulaşmanız ve bilgi almanız çok kolay. Uygun fiyatlarımızda gündeminizde olamız gerektiğini size samimiyetle söyleyebiliriz. Değerlendirilmesi ve tecrübe edilmesi gereken firmamız akıllarda kalıcı bir şekilde gerçekleştirdiği hizmetiyle her zaman tekrar yardım alabileceğiniz bir ekip olduğunu size çok kolay bir şekilde kanıtlayacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR