• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkan Reklam

Adres :

Orta Mahalle Hacı Mustafa Caddesi No: 19 Suluova Amasya Amasya » Suluova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Çolak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 629 63 74

Whatsapp 2:

0 (543) 629 63 74

Amasya reklam sektörünün vazgeçilmez yüzü, Özkan Reklam. Müşteri odaklı çalışmalar doğrultusunda, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sektörde yaptığımız çalışmaların kalitesi sayesinde, bugün firmamız güvenle tercih ediliyor. Ekibimizle bu güveni sarsmadan daima korumak için tüm çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Kalitemizden ödün vermeyerek sektörün en iyisi olmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin memnuniyetini daima koruyacak ve beklentilerini fazlasıyla karşılayacağız.

Garantili ve temiz işçiliğimiz sayesinde elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Totem tabela imalatı ve montajı, ışıklı tabela imalatı ve montajı, ışıksız tabela imalatı ve montajı, açık hava reklamcılığı hizmetlerimiz arasındadır. Oto cam filmi, baskılı t-shirt yapımı, baskılı bardak yapımı, baskılı yastık yapımı, profesyonel reklam hizmeti, CNC kesim, cam folyo giydirme, servis kılıfı, pasta cila, araç kaplama ve oto aksesuar çalışmalarımızla hizmette sınır tanımıyoruz. Sizler için uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerimizi tüm kalitesiyle sizlere sunuyoruz. Kullandığımız tüm ürünleri kaliteden vazgeçmeyerek tercih ediyoruz. Garantili hizmetlerimizden memnun kalacağınıza inanıyoruz.

Sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek hem firmamızı hem de hizmetimizi iyileştirerek geliştiriyoruz. Profesyonel, çalışkan ve azimli ekibimizle birlikte işlerimizi kısa sürelerde tamamlayarak hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Güler yüzlü, samimi, saygılı ve başarılı ekibimizle bir arada kaliteli hizmetler sunmak için her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR