• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkurtsan Galvano Metal Kaplama San. Tic. Ltd. Şti.

Adres :

Üçevler Mahallesi Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 25. Blok 21. Sokak No: 19-21 Nilüfer/bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Kurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kurtkadir111@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 647 07 35

Whatsapp 2:

0 (533) 647 07 35

Bursa Ferforje ve Metal Dekorasyon sektörü içerisinde uzun yıllar önce kurulmuş olan firmamız, bu sektörde en kaliteli ve en profesyonel hizmeti Bursa içerisinde sizlere sunmaktadır. Deneyim ve tecrübeler ile gelişen bir firma olarak bu sektörde bu tecrübeyi ve deneyimi sizlere yaşatıyoruz.

Bursa çinko kaplama ustası, kaplama ustası, metal kaplama ustası, çinko kaplama yapan yerler, galvaniz kalama, galvaniz kaplama yapan yerler, metal dekorasyon, altı metre uzunluk kaplama, çinko kaplama yapan yerler arasında yer alarak bu hizmetlerin hepsini en kaliteli malzemeler ve en yetenekli ustalar ile sunuyoruz.

Tecrübeli ve alanında yetişmiş olan ustalarımızın olması bu alanda ismimizin duyulmasında ve en çok tercih edilen firma olmamızda faydalı olmuştur. Birbirinden farklı pek çok hizmeti tek bir çatı altında toplayan firmamız bu sektörde yapılan yenilikleri de yakından takip ettiği için en kaliteli hizmeti kısa süre içerisinde sunabilmektedir.

Metal kaplama ustası arıyor ve bu hizmeti Bursa içerisinde en profesyonel yerden almak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Metal dekorasyon ve çinko kaplama alanlarında uzman olan ekibimiz ile kısa süre içerisinde istediğiniz sonuçlara ulaşmaktayız.

Müşteri memnuiyeti bizler için en önemli etmen olduğu için, işimizde bu zamanda kadar müşteri memnuniyetini sağlamış bulunuyoruz. Sizlerde bizlerden en uygun fiyatlı hizmeti almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve kaliteyi uygun fiyata almanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR