• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özlem Beşpınar Kalıcı Makyaj Uzmanı

Adres :

Konutkent West Gate Residence B Blok No: 37 Yaşamkent Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Beşpınar

E-Posta Adresi :

bespinarözlem06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 306 09 19

Hayatımızda kendimizi güzel ve özel hissettiğimiz bazı anlar vardır. Şüphesiz bu anların başında makyaj yaptığımız zamanlar gelir. Her an güzel ve bakımlı bir görünüm sağlayan makyaj rutin işlerimiz arasına girince bir süre sonra bu süreklilik bizi yorabilir. Özellikle yoğun bir akışa sahip işlerle uğraşan bireyler için sürekli makyaj yapmak sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

Ankara güzellik merkezi ile siz de tanışın. Her daim güzel ve bakımlı olmak için üstün kalite ve istikrarlı hizmetimizden faydalanın. Kalıcı makyaj uygulamalarını alanında profesyonel uzman ekibimiz ile müşterilerimize sunmaktayız. Yüzünüzün kaş, dudak ya da göz gibi farklı yönlerine özenle uygulanan kalıcı makyaj tüm gün güzel ve bakımlı olmanızı sağlar. Hayatın telaşları içinde sürekli olarak her gün makyaj yapmaktan bizi kurtaran kalıcı makyaj ile yüzümüzdeki makyajı tazeleme derdinden de kurtulmuş oluruz. Tecrübelerimiz ve yeniliklere açık bakış açımız ile daha iyi hizmet etmek adına müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Uygun fiyat seçeneklerimiz ile makyaja dair her şey bünyemizde mevcuttur. Evde kendi kendimize yaptığımız makyajlarla çoğu zaman istediğimiz sonucu alamıyoruz. Her gün tekrarlanan işlemlerle cildimizin yıpranması kaçınılmaz oluyor. İşte bu ve daha birçok sorunu ortadan kaldıran kalıcı makyaj ile mükemmel görünüm sizin için daimi olsun. Yaşam ve çevre şartlarının sizi etkilemediği bu özel hizmette en özel ve en güzeli sunmakta iddialıyız. Siz de eşsiz bir görünümü kalıcı kılmak için güzellik merkezimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR