• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özleziz Pastanesi

Adres :

Davutlar Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 8 Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Yalçın

E-Posta Adresi :

enginyalcin1907@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (531) 767 59 00

Whatsapp 2:

0 (541) 585 32 73

Kuşadası’nda hizmet vermekte olan ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerde bağımlılık yapan firmamız Özleziz Pastanesi birmilyonnokta.com un üyesidir. Aydın pasta ve pastane firmaları arasında yaptığı leziz ürünlerle müşterilerin beğenisi ve takdirini kazanmış olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için; kuru pasta çeşitleri, baklava çeşitleri, sütlü tatlılar, dondurma çeşitleri, doğum günü, düğün, nişan ve diğer tüm özel gün pastaları, tasarım pastalar ve ekler çeşitleri olarak sayabiliriz.

Firma olarak kaliteden ödün vermeyen bir yapıda çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli ve değerlidir. Memnun olan müşteri bize göre devamlı müşteridir. Bizler bu yaklaşımla müşterilerimizle kocaman bir aile olmanın gururunu yaşamaktayız. Tüm tatlılarımız günlük olarak taze taze sizlere sunulmaktadır. Tatlılarımızın tümünde kullanılan tüm malzemeler birinci kalitededir. Çalışan ekip arkadaşlarımızın hepsi eğitimli, deneyimli ve yılların tecrübesine sahip kişilerden oluşmuştur.

Firmamız sektöre her zaman çok emek vermiş bir firmadır. Faaliyetlerine başladığı ilk günden bugüne dek başarılı çalışmalarıyla sektörde lider konuma gelmiştir. Firmamız günümüzde sektördeki yerini korumak ve daha da ileriye eğimli bir grafik çizebilmek için çalışmalarına aynı azimle devam etmektedir. Müşterilerimize uyguladığımız fiyatlar oldukça makul fiyatlardır. Müşterilerimizin yoğun ilgisiyle alo paket servis hizmetimiz de başlamıştır. Bizleri arayarak istediğiniz tüm tatlı çeşitlerimizden sipariş verebilirsiniz; hızlı teslimat hizmeti veren ekibimiz ürünlerinizin ambalajı bozulmadan en kısa zamanda sizlere teslim edeceklerdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler