• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özpaçazade İşkembe

Adres :

Halkalı Merkez Mah. Birinci İkitelli Cad. No: 19/a D: 2 İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Muharrem

E-Posta Adresi :

salihmuharrem12@gmail.com

Çok uzun yıllardır geniş coğrafyalarca bilinen ve en sağlıklı yiyecekler kategorisinde ilk sıralarda yer alan çorbalar, birbirinden farklı teknikler ve malzemelerle de her kesimin damak zevkine hitap edebilmektedir. Sıcak veya soğuk servis edilebilen çorbalar, sindirim sisteminden dolaşım sistemine kadar tüm vücut sağlığı için vazgeçilmez bir konuma sahiptir.

Özpaçazade İşkembe olarak hizmet verdiğimiz bu sektör alanında hem sıcak hem de lezzetli çorbalarımızı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Ayrıca kebap ve pide çeşitlerimiz ile de müşterilerimize doyurucu ve sağlıklı yemekler servis ederek İstanbul restaurant hizmeti sunan pek çok firmaya karşın geniş bir müşteri kitlesine hizmet sağlamaktayız.

Yemeklerimizi hazırlarken kullandığımız tüm ürünlerimizi özenle seçmekteyiz. Etlerimizden unlarımıza, mercimeklerimizden mayalarımıza kadar kullandığımız ürünlerimizi özel soğuk depolama koşullarında saklayarak müşterilerimizin sağlıklarını korurken her zaman üst düzey lezzette yemekler hazırlamaya da çalışmaktayız. Gelişen ve değişen günlük yaşamın getirilerini de sıkı takip ederek müşterilerimizin öneri ve isteklerini tam anlamıyla karşılamak için çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz.

İşin mutfağından başlayarak hizmet verdiğimiz bu sektör alanında bilgi, birikim ve tecrübelerimizi çalışmalarımıza yansıtarak sektörümüzde kazandığımız güveni korumaya da devam etmekteyiz. İşinin ehli kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla birlikte her geçen gün sektörde büyümeye ve gelişmeye de devam etmekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet anlayışımızla birlikte de her zaman müşterilerimizin yanında yer almaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR