• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özserneo Sigorta Yalova Şubesi

Adres :

Rüstem Paşa Mah. Hürriyet Sok. No: 16 Daire: 14 Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Atila

E-Posta Adresi :

yalova.ozser@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 830 14 84

Yalova merkezde hizmet veren Özserneo Sigorta Yalova Şubesi birmilyonnokta.com üyesidir. Sigorta hayatın sürprizlerine karşı hazırlıklı olmak için yapılır. Asırlardır insanlık günlük hayatta can ve mal güvenliğine karşı tereddütler yaşamakta, farklı olumsuzluklara çözüm aramaktadır. Bunun yolunu da sahip olunanları sigortalamakta bulmuşlardır.

Gerek ülkemizde gerek dünyanın geri kalan yerlerinde çeşitli sigorta şirketleri birbirinden farklı sigorta uygulamaları sunmaktadır. Sigortaların bazıları İsteğe bağlı iken bazıları zorunlu olmaktadır. Zorunlu sigortaların yapılmaması halinde kamu kurumlarınca cezai işlem uygulanabilmektedir. Fakat her ne olursa olsun bütün sigortalar can ve mal güvenliğini en azından maddi olarak güvence altına almaktadır. Firmamız yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle faaliyetlerine devam etmekte, kusursuz hizmet ilkesiyle daima bölgemizin en çok tercih edilen sigorta acentesi olmaktadır.

Yalova sigorta finans alanında daima ülkemizdeki en iyi sigorta şirketleriyle çalışıyoruz. Müşterilerimizin taleplerinde en ideal poliçeleri oluşturmaya çalışıyor, sonrasında hiçbir mağduriyet yaşamamalarını sağlıyoruz. Alanında yetişmiş, güler yüzlü, profesyonel bir ekiple sektördeki en son gelişmeleri yakından takip ediyor, en güncel halleriyle sizlerle buluşturuyoruz.

Özserneo Sigorta Yalova Şubesi olarak sektörde hizmet veren en büyük sigorta şirketlerinin hizmetlerini bölgemize taşıyoruz. Geniş şirket portföyümüz sayesinde hem içerik hem de fiyat olarak en iyi teklifleri oluşturuyoruz. Kaliteyi ve güveni uygun fiyatla taçlandırıyoruz. Zorunlu trafik sigortası, deprem sigortası, araç kaskosu, sağlık sigortası, seyahat sigortası, evcil hayvan sigortası, ferdi kaza sigortası ve çok daha fazlası için hızlı teklif alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR