• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztürk Kardeşler Market

Adres :

Akcatekir Toros Caddesi Pozantı Adana (merkez Cami Yanı) Adana » Pozantı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyyit Öztürk

E-Posta Adresi :

ozturkkardeslermarket@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 343 73 89

Whatsapp 2:

0 (537) 858 41 97

Öztürk Kardeşler MarketSebze ve meyve tüketimleriniz sağlığınızı yakından etkilemektedir. Düzenli olarak sebze ve meyve tüketimleriniz hastalıklara karşı direncinizi arttırır ve vücut sistemleriniz daha dengeli çalışmasına yardımcı olur. Çocuklarınızın sebze ve meyve tüketimleri zihinsel ve fiziksel gelişimlerine destek olur. Tükettiğiniz sebze ve meyvelerin yetiştirilme, depolanma koşulları vitamin miktarlarını, tüketilebilir kısımlarını, tatlarını etkilemektedir. Torbalı Manav sektöründe hizmet veren firmamızdan en kaliteli, en taze, en doğal sebze ve meyveleri temin edebilirsiniz.

Tezgahlarımızda en kaliteli ürünleri, mevsim ve koşullara göre en iyi şekilde siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Torbalı'da size en yakın manav olarak hizmet veren firmamızda evlerinize sebze ve meyve siparişleriniz en hızlı şekilde teslim ederiz. Siparişlerinizde hasarlı ürünler göndermemeye, sizleri mağdur etmemeye önem gösteririz. Firmamız müşteri odaklı çalışmalarını gerçekleştirir ve memnuniyetinizi ön planda tutar.
Sebze ve meyvelerimizin depolanma koşulları standart koşullara uygundur. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin iyi tarım ürünleri olmasına önem gösteririz. Mevsime uygun ürünleri en taze ve sağlam şekilde satın almak; en doğal sebze ve meyveleri tüketmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Firmamız sizlere geniş bir meyve ve sebze yelpazesi sunar. Önem ile yetiştirilen, sağlam şekilde depolanan, ayıklanmış sebze ve meyvelerimizi dilerseniz tezgahlarımızdan alabilir, dilerseniz adreslerinize sipariş verebilirsiniz. Sağlığınızı korumak için, doğal meyve sebzelerinizi taze olarak tüketmek için siparişlerinizi en kolay şekilde alabileceğiniz güvenilir firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR