• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztürk Kuaför

Adres :

13 Mart Işık Cad No: 30 Ahmet Lamia Kürşat Cad Dükkan 3 Ertuklu /mardin Mardin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Resul Öztürk

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 658 21 01

Whatsapp 2:

0 (541) 718 86 62

Özel günleriniz veya günlük saç-sakal ihtiyaçlarınız için hizmet alabileceğiniz berber dükkanımızda istediğiniz diğer saç ve sakal uygulamalarını da yaptırabilirsiniz. Bu alanda yapılan yenilileri ve erkek saç-sakal modasını yakından takip eden berberlerimiz istediğiniz yeni trend saç-sakal modelini de hemen sizlere uygulayabilir.

Özel günleriniz hem bakımlı bir saç modeli yaptırmak hem de bu modeli uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Ekiplerimiz tarafından özenle yapılan saç modeliniz hem özel gününüzün anlam ve önemine uyacak hem de sizler kendinizi iyi hissedeceksiniz. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için hizmetlerimizin tamamı müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleşir. Bu durumun sağlanması için ekiplerimiz inisiyatif alırlar ve bu inisiyatifler ile hizmetlerimizin kalitesi artar.

Sizlerde en kaliteli ve en hünerli berber ekibi tarafından saç bakımızın yapılmasını istiyorsanız eğer hemen bizlere ulaşabilir, iletişi bilgilerimiz yer alan telefon ve adres bilgisi üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bundan sonrada başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürecek olan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sürdürmeye ilk günkü gibi devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR