• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztürkler Lokantası

Adres :

Çarşı Mah. Şehit Dursun Acar Cad. No: 8/c Artvin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Öztürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 132 15 30

Artvin restaurant sektöründe hizmet veren Öztürkler Lokantası birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Söz konusu Türk mutfağı hiçbir coğrafyada eşi benzeri yoktur. Birbirinden farklı ve özel lezzetlerin harmanlandığı ve kelimelerin dahi lezzetlerini anlatmaya yetmediği çok özel tariflerdir. Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişen bu özel lezzetlerden çok sayıda yemek yapılmaktadır. Her yörenin lezzetlerinde de farklılıklar olsa da hepsi ayrı bir değerdir. Bizlerde lokantamızda bu özel lezzetleri yaparak sizlere sunmaktayız. Alanında uzman kadromuz ile sağlık standartlarına uygun olarak hazırladığımız yemeklerimiz ile yemeğin en güzel halini sizler ile buluşturmaktayız.

Yemek yapmak bir tutku işidir. Bizde sizlerden aldığımız yorumlar ve memnuniyetinizden aldığımız güç ile de işimizi daha çok severek yapmaktayız. Menümüzde Cağ kebabı, çorba çeşitleri, közde döner, odun ateşinde döner, saç kavurma, Karadeniz pidesi, ızgara kebap ve sulu yemek çeşitleri sunmaktayız.

Sizler için hazırladığımız bütün lezzetlerimiz taze ve kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Tuzundan sosuna kadar her şeyi ile çok yakından ilgilenmekteyiz. Çünkü bizim için sizlerin yemek yerken damak tadınızın aradığı lezzetleri bulabilmesi çok değerlidir.

Artvin’de Cağ kebabı dendiği zaman ilk akla gelen yerlerin arasında yer almaktayız. Çünkü Erzurum’un bu özel lezzetini yemek için uzun bir yol gitmenize gerek yoktur. Lokantamıza gelerek gerçek Cağ kebabı lezzeti ile tanışabilirsiniz.

Köfte, tavuk pilav, nohut, fırında sütlaç ve diğer sütlü tatlılar ile birlikte şerbetli tatlılarda bulacaksınız. Sizleri de lokantamızda ağırlamak için bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR