• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztuz Balıkçılık

Adres :

Tuzçullu Mah. 4002 Sokak No: 2 İzmir » Menemen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıfat Öztuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

rifatoztuz_82@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 261 21 76

ÖztuzBalıkçılık

Balık denilince akla ilk gelen yer olduğumuz için sürekli müşterilerimize en taze balıkları en uygun fiyatlara ulaştırabiliyoruz. Deniz mahsulleri satışı noktasında çok hızlı bir sirkülasyona sahip olan firmamızda tüm deniz mahsullerini en taze şekilde temin edebilir, en uygun fiyatlara ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Taze balık dendiği zaman direkt Fors Balıkçılık isimli firmamızı düşünebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

ÖztuzBalıkçılık ailesi olarak İzmir Menemen’ de faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize uskumru, kalamar, ahtapot, canlı balık, temizlenmiş balık ve taze balık çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sofralarınıza bizim ile birlikte lezzet katın.

Büyükten küçüğe herkesin sevdiği balık, bütün uzmanların özellikle tüketilmesi gerektiği konusunda hemfikir olduğu eşsiz yiyeceklerden biridir. Hatta birçok uzman haftada en az 2 kez balık tüketilmesi gerektiği vurgusu yapmakta, balık tüketen insanların diğer insanlara göre çok daha sağlıklı olduğu net olarak görülmektedir. Hatta birçok hastalığın tedavisinde, hafızanın güçlenmesinde, zihinsel aktivitelerin daha da çok artırılmasında kullanılan balık yağı hapları, balık tüketiminin ne denli önemli olduğunun bir kanıtı niteliğindedir.Balık tüketimi bu denli önemliyken, doğru balığı tüketmek ve balığı doğru yerden satın almak da aynı derecede önem arz etmektedir. Özellikle de sürekli satış yapan ve alanında isim yapmış bir yerden balık aldığınız zaman, bu balıkların bayat olma ihtimali neredeyse imkansızdır. Çünkü sürekli olarak müşterilerine balık yetiştirmeye çalıştığından, siz de en sağlıklı ve taze balıkları bizden satın alabilirsiniz. Her deniz mahsulünün satışını gerçekleştiren firmamızdan günlük balık temin edebilir, dilerseniz canlı balık olarak da ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Bizi seçtiğinize pişman olmayacaksınız.

Daha fazla bilgi almak için 0532 261 21 76 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR