• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pablo Petshop

Adres :

Mehmet Akif Ersoy Caddesi No : 35/a İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ericek - Osman Şimşek

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 306 86 93

Whatsapp 2:

0 (546) 601 20 71

İzmir Kemalpaşa’da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerine devam eden Pablo Petshop firmamız uzun yıllardır kalitenin, güvenilirliğin ve uygun fiyatların değişmez adresidir. Evcil hayvanlar çoğu kez en yakın dostlarımızdır ve bu dostlarımızın her türlü bakım gereksinimleri bizim mesuliyetimizdir. Onların daha sağlıklı ve daha uzun yaşaması adına her türlü gereksinimlerini takip etmeli, karşılamalısınız.

Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını takip ederken türlerini, yaşlarını, cinslerini, kendi özel durumlarını ve daha fazlasını dikkate almalısınız. Yediklerinde içtiklerine ilaçlarından aksesuarlarına kadar her şeylerini özenle seçmelisiniz. Bizler sizin adınıza her şeyi düşünüyor, geniş ürün seçeneğimizle pet shopa dair her ne gerekiyorsa sağlıyoruz.

İzmir evcil hayvan sektörünün öncülerinden birisi olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyoruz. En iyi markaları seçiyor, sertifikalı, garantili, güvenilir markaların ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Sektördeki güncel gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli markaların en son geliştirdikleri ürünlerin kısa sürede reyonlarımızda olmasını sağlıyoruz.

Her biri pet shop alanında deneyimli bilgi birikimi yüksek, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren ve özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimiz dostlarınızın özelliklerine ve ihtiyaçlarıma en uygun ürünlere sahip olmanız adına her türlü yönlendirmeyi ve bilgilendirmeyi yapmaktadır. Köpek maması satışı, kedi maması satışı, kedi aksesuarları satışı, köpek aksesuarları satışı, pet shop ürünleri satışı, köpek kıyafetleri, kedi kıyafetleri ve çok daha fazlasını tercihe sunuyoruz. Alo pet shop ayrıcalığını adreslerinize kadar en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR