• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Padişah Lastik

Adres :

Hürriyet Mahallesi Sinem Sokak No: 2 D Soma Manisa Meslek Eğitim Merkezi Karşısı Manisa » Soma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Ekşi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 097 40 61

Manisa’da oto lastik ve jant sektöründe profesyonel hizmet veren Padişah Lastik birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Keyifli ve sorunsuz bir sürüş için lastiklerin problemsiz olması gerekmektedir. Araç lastikleri mevsimsel olarak yıpranabilmekte veya herhangi bir kaza sırasında hasar alabilmektedir. Bu nedenle, lastik ile ilgili ihtiyaçların doğru firmalardan karşılanması gerekmektedir.

Padişah Lastik olarak geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Firmamızda yer alan uzman ekibimiz lastik ile ilgili her türlü teknik detay hakkında sizleri bilgilendirerek sizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru şekilde yönlendirir. Firmamızda, yazlık ve kışlık lastik çeşitleri de dâhil olmak üzere çeşitli özellikteki lastiklerin satışını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında Bridgestone, Michelin, Goodyear ve Lassa gibi çeşitli ünlü lastik firmalarının ürünlerini de stoklarımızda bulunduruyoruz. Firmamızda sadece lastik satışları değil, aynı zamanda lastik tamiri de uzman personellerimiz aracılığıyla yapılmaktadır. Bu sebeple, araçlarınızı sorunsuz kullanmak için lastik ile ilgili tüm sorunlarda bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız, bu sektörde müşterilerin ihtiyacını karşılamak için memnuniyetle çalışmaktadır. İlk önce müşteri yaklaşımımız doğrultusunda firmamızda, verdiğimiz tüm hizmetlerin ve tüm satışların makul fiyattan olmasına dikkat ediyoruz.

Manisa oto lastik ve jant sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız, bilgi ve deneyimleriyle eksiksiz hizmet vermektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla sunduğumuz tüm hizmetler ve satışlarda memnuniyet garantisi veriyoruz. Çözüm odaklı tutumumuzla tüm sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde çözüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR