• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pak Yerinde Temizlik

Adres :

- Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Baki Bursalı

E-Posta Adresi :

abdulbaki_19@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 329 75 87

Temizlik, özellikle sağlıklı yaşamın en önemli ve temel koşullarından bir tanesi olmaktadır. Bu sebeple de sık kullanılan ve günün çoğunun geçirildiği alanların temizlikleri de ayrı bir öneme sahip olmaktadır.

Bizler de diz değerli müşterilerimizin daha temiz alanlarda daha sağlıklı yaşam sürdürebilmelerine katkıda bulunabilmek için Ankara temizlik sektörü içerisinde yerimizi aldık. Pak Yerinde Temizlik işletmesi olarak sizlere ve sevdiklerinize daha temiz ortamlarda yaşam sürdürebilmek amacı ile hizmetimizi devam ettirmekteyiz.

İşimizin ne kadar ciddi olduğunun bilincindeyiz. Biliyoruz ki sizler sadece temizlik konusunda değil aynı zamanda sağlığınızı da bize emanet ediyor ve o konuda da bizlere güveniyorsunuz. Bu sebeple de her zaman için işimize dört elle sarılıyor ve büyük bir titizlik içerisinde hizmetimizi veriyoruz.

Araba, motosiklet, araba koltuğu, koltuk, halı gibi sık temas edilen yerlerin temizliğini yaptığımız işletmemiz Ankara’nın Pursaklar ilçesinde bulunmaktadır. Bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu ve dilediğiniz adrese gelerek temizlik işlerinizi yapabileceğimizi sizlere bildirmekten dolayı çok mutluyuz.

Sağlık açısında hiçbir soruna yol açmayacak temizlik ilaçlarımız ve özel buharlı temizlik malzemelerimiz ile sizlere ilk günkü temizliği vaat ediyoruz. Her ne kadar temizlendiği düşünülse de aslında içerisinde görünmeyen toz ve kirleri içerisinde barındıran koltuk ve halılarınızdan artık sizleri kurtarıyoruz. Sizler de temizlik konusunda güvenilir ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız Pursaklar’daki Pak Yerinde Temizlik işletmemize ağırlamak için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR