• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Palette Restaurant

Adres :

Çiftlik Mah. 18. Sok. No: 23 İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Kumbasar - Selçuk Okumuş

E-Posta Adresi :

aahmetkumbasar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 325 47 69

Palette Restaurant ailesi olarak verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden tanıtıyoruz. İzmir restaurant sektöründe kazandığımız tecrübe doğrultusunda değerli müşterilerimizi özenle karşılıyor, müşterilerimizin keyifli vakit geçirmesine imkan tanıyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle uyum içerisinde hareket ediyor, herhangi bir aksilik olmadan müşterilerimizin restoranımızdan ayrılmasını sağlıyoruz. %100’e yakın elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti sayesinde sektörün güvenle tercih edilen ismiyiz.

Restoranımızda her zaman müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin nasıl bir hizmetle karşılaşmak istediğini biliyoruz. Bu doğrultuda en özel çalışmaları gerçekleştirerek müşterilerimizi karşılıyoruz. Restoranımızda güler yüzlü, samimi, saygılı kişiliğe sahip ekibimizle çalışıyoruz. Farklı lezzetleri kaliteli, sağlığa uygun, lezzetli ve doğal malzemelerle hazırlıyoruz. Hazırladığımız bu lezzetleri özenle servis ediyoruz.

Geniş, ferah ve sakin ortama sahip restoranımızı hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. Restoranımızda hem mutfakta hem de serviste büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Değerli müşterilerimize farklı lezzetleri bir arada sunuyoruz. Deniz manzaralı restoranımızda lezzetli ve keyifli bir sabah kahvaltısı yapabilirsiniz.

Birbirinden lezzetli kahvaltılık ürünlerimizi güvenle tadabilirsiniz. Zeytinyağlı çeşitlerimiz, et ve balık çeşitlerimiz, salata çeşitlerimiz, tatlı çeşitlerimiz özenle hazırlanarak servis edilmektedir. Dilerseniz rezervasyon yaptırarak yer ayırabilirsiniz. Çeşitli mezelerin ve içeceklerin hazırlandığı restoranımızda yılların mutfak tecrübesine sahip ekibimiz çalışmaktadır. Sizler de keyifli vakit geçirmek için restoranımızı tercih edebilir, vermiş olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanabilirsiniz. Restoranımız Çeşme üzerinde hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR