• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pamukkale Ogansia

Adres :

Kuşpınar Mah. Lise Cad. Günay Apartmanı Altı No: 93 Pamukkale Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haydar Er

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

alperen7172@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 925 28 98

Gelişen ve hızla değişen dünyada özellikle iklim değişiklikleri, atmosfere aşırı gaz salımı, önünü alamadığımız sanayi atıkları ve çöpler su ve bitkilere aşırı zarar vermektedir. Dolayısıyla o eski bildiğimiz meyve, sebze lezzetlerinin yerlerini GDO’lu ürünler Genetiği değiştirilmiş organizma lı yiyecekler temiz içme sularının yerini hazır damacana suları aldı. Hiçbir şey o eski bildiğimiz sağlıklı lezzetli yiyecekler gibi değil. Bu durum hastalıklara da davetiye çıkarmaktadır. İnsanlar artık doğala organik ürünlere yönelmektedir. Özellikle takviye edici gıdalar günümüzde en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor.

Denizli Alışveriş sektöründe faaliyet gösterdiğimiz Pamukkale Ogansia alışveriş ve perakende ofisi, müşterilerine kaliteli sağlıklı takviye edici gıdalar satışı sunmaktadır. Görsel ve yazılı basından da takip ettiğiniz üzere reishi mantarının faydaları saymakla bitmiyor. Ogansia çok geniş ürün yelpazesine sahip bir network şirketidir. Pamukkale ogensia firmanın bayiliğini üstlenmiştir. Ürünlerimiz arasında gıda takviyeleri, bitkisel kahve, çay, kişisel bakım ürünleri, anne bebek ürünleri, temizlik ürünleri, parfüm çeşitleri, satışı yapılmaktadır.

Amacımız insan sağlığını korumak daha ileri yaşlara sağlıklı adım atmanızı sağlamaktır. Müşteri memnuniyeti şirket politikamızdır. Olumlu geri dönüşler aldıkça işimize olan güvenimiz daha da artmaktadır. Ofisimiz ürün satışı dışında bir kazanç kapısıdır. Bizlere ulaştığınız taktirde siz değerli müşterilerimize açıklayıcı bilgilendirme yapılacaktır. Buyurun hem bir kahvemizi için hem de kazanç fırsatlarından yararlanın. Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR