• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Papatya Kırtasiye Kitap Oyuncak

Adres :

Karapınar Mahallesi Karapınar Caddesi No: 131 Adıyaman Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Meşe -aziz Karaca

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 543 41 48

Whatsapp 2:

0 (541) 543 41 48

Whatsapp 3:

0 (531) 029 10 62

Papatya Kitap Kırtasiye Oyuncak olarak kurulduğu ilk günden bu yana dinamik ve kurumsal yapısı ve bağlı olduğu prensipleri ve güvenilir çalışma sistemi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurumumuz olarak müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımımız neticesinde tercih edilen bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız.

Kurumumuzda her yaş çocuğa uygun olarak kaliteli malzemelerden üretilen sağlığa zararsız ürünlerin satışını yapmaktayız. Ayrıca çocuk odası dizaynı, yataklar, masalar gibi oda malzemelerinin de satışı mevcuttur. En önemlisi olarak eğitim ürünlerinden okuma kitapları, test kitapları, yaz tatili çalışma kitapları, defterler, çantalar ve diğer kırtasiye ürünlerinin piyasada yer alan birçok markanın satışını gerçekleştirmekte ve yeni ürünlerin hızlıca teminini sağlamaktayız.

Papatya Kitap Kırtasiye Oyuncak olarak Adıyaman ilinde hizmet vermekteyiz. Adıyaman eğitim sektöründe adı duyulmuş kaliteli hizmet veren kurumlar içerisinde önemli bir yere sahibiz. Kurumumuz merkezi bir yerde olup ulaşım konusunda çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eğitim sektöründe yer alan kurumumuzda, sadece tedarikçi firma olmak yanında öğrencilerimizin eğitimine değer katmak, onlarda okuma alışkanlığı gelişimini desteklemek, el becerilerinin gelişimini sağlamak ve en önemlisi sosyal bir birey olması için eğitim destekleyici organizasyonlar düzenlemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi ve öğrencilerimizi kurumumuzda ağırlamak ve ihtiyacınız olan ürünü temin etmek konusunda sizlere hizmet vermek için bekliyor olacağız. Eğer sizin de kitap kırtasiye ve oyuncak alanında bir ihtiyacınız var ise sizleri de kurumumuzda görmekten çok büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR