• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Papatya Kuru Temizleme ( Çamaşır ve Ütü Evi )

Adres :

Yeditepe Mah. 85064 Sok. No: 15/c Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülay Demir - Aysu Okkıran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 884 98 99

Temizlik sektöründe hizmet veren Papatya Kuru Temizleme (Çamaşır ve Ütü Evi) birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız yıllardır ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere kesintisiz bir şekilde sunmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere ekibimizle profesyonel hizmetler vermekteyiz. Deneyimli personellerimizle tüm temizlik ve ütü işlemleri titiz bir işlemden geçerek tamamlanmaktadır. Temizlik hizmetlerinde beklentilerinizin ötesinde ideal hizmetler veren bir firma olarak ön sıralarda yer almaktayız. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesi kaliteli hizmetlerimizin göstergesidir.

Gaziantep temizlik olarak müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri sizlere hizmet vermekteyiz. Kuru temizleme ve ütü firması olarak her türlü teknik ve teknolojik donanıma sahip bir şekilde sizlerin huzurundayız. Gündelik kıyafetlerinizin yanı sıra, gelinlik, bindallı ve benzeri özel kıyafetlerinizi en iyi şekilde temizlemekteyiz. Firmamız temizlik hizmetlerinde en kaliteli ve güvenilir temizlik ürünlerini kullanarak sağlığınıza özen göstermektedir. Her açıdan sizleri memnun eden hizmetlerimizle çalışmaya devam etmekteyiz.

Firmamız kalitesini uygun fiyatlarla taçlandırarak müracaat etmeniz için aradaki tüm engelleri ortadan kaldırmaktadır. Müşterilerimizi ön planda tutan bir hizmet politikasıyla ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Güvenle temizlik işlemlerinizi tamamlamak için sizlere hizmet veren en iyi adres olarak bölgemizde faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden beri sektörümüzdeki gelişmelerden faydalanarak sizlere verdiğimiz hizmetleri daha ileriye taşıdık. Bugün en yenilikçi hizmetler sizlerin taleplerine eksiksiz bir şekilde karşılık vermeye ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR