• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Park Büfe Dürümcü

Adres :

Akçaburgaz Mahallesi Hadımköy Yolu Caddesi 3080 Sokak No : 1 / 1 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pakize Baş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 296 09 02

Firmamız; İstanbul fast food sektöründe dürüm ve kebap lezzetinden vazgeçemeyen ve bu lezzete tutkun olan siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek üzere sektörde kapılarını açmıştır. Sektöre açıldığımız günden bugüne kadar geleneksel lezzetleri ve geleneksel pişirme yöntemlerini koruyarak hizmet sunduk. Çorba çeşitlerimiz başta olmak üzere şiş ciğer, yoğurtlu tantuni, ızgara kebap gibi oldukça geniş bir menü ile siz değeli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma olarak öncelikli hedefimiz kaliteli hizmet anlayışımız ile mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu hedefimiz doğrultusunda ürünlerimizin satın alınmasından işleniş ve pişirilmesine kadar her aşamada gıda güvenliği standartlarına en azami ölçüde dikkat etmekteyiz. Firmamız siz müşterilerimizin, aileleriniz ve sevdikleriniz ile hoş ve eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz nezih bir mekandır. Mekanımızda güler yüzlü ve özverili çalışma personelimiz isteklerinizi en hızlı ve eksiksiz bir şekilde temin etmektedir.

Firmamıza özel gün ve toplantılarınız, düğün, nişan, mevlüt gibi cemiyetlerinizde toplu yemek siparişi verebilirsiniz. Arzu ettiğiniz takdirde ücret mukabilinde alanında tecrübeli servis personelimizden de yardım talep edebilirsiniz. Toplu yemek siparişleri ve menü çeşitliliği için alo yemek sipariş hattımız ile sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma olarak dürüm ve kebap severlere hizmet etmekteki devamlılığımızı sağlamak başlıca hedefimizdir. Bunun için gün be gün kendimizi yeniliyor, müşteri memnuniyetin optimum seviyede tutmaya özen göstererek dürümcülerin tek durağı olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR