• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Park Garaj

Adres :

Selimiye Mahallesi 184 Sokak No : 2 / A Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Karadağ - Muhsin Cingirt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 818 93 93

Whatsapp 2:

0 (532) 497 76 52

Ordu merkezde hizmet veren Park Garaj, birmilyonnokta.com üyesidir. Ordu’da oto aksesuarları ve modifiye yedek parçaları üzerine hizmet veren firmamız, arabanızın daha donanımlı ve güzel görünmesi için uğraş vermektedir. Araç farlarına yaptığımız çeşitli uygulamalar ve değişimler ile farlarınız eşsiz bir güzelliğe kavuşacak, güneş gibi parlayacaktır.

Ordu oto aksesuar sektöründe aracınız için modifiye çalışmaları yapmaktayız. Yine araç içi televizyon ve ses sistemleri üzerine son teknoloji ürünlerinin aracınıza montajını yapıyoruz. Sıkıcı ve rutin görünen araç içi koltuklarını dikkat çekici ve estetik bir görünüme sahip hale getiriyoruz. Teknoloji ürünlerini takip eden ve bilgi ve becerisini sürekli geliştiren ekibimiz ile araçlarınız farklı bir forma kavuşacaktır. Personelimiz işinde uzman ve yaptığı titiz çalışmalarla %100 müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Araçlarınıza farklı bir tasarım ile yenilik getirebilirsiniz.

Önceden randevu alan müşterimizle neler yapılmasını istediğini karşılıklı görüşerek belirliyoruz. Teslimatın yapılacağı güne karar veriyor ve o gün o saatte araç teslimini kendisine yapıyoruz. Disiplinli ve hızlı çalışan personelimiz ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için var gücümüzle çaba sarf ediyoruz. Rakiplerimizden farkımız, araca abartılı değişimler katmadan doğal fakat zengin bir görünüm kazandırmamızdır. Yaptığımız uygulamalar ile beğeni toplayarak her geçen gün müşteri sayımızda artış gözlenmektedir.

Gelecekte de teknolojinin sunduğu avantajları işimizde kullanmaya devam edeceğiz. Yeni gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR