• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Park Rezidans

Adres :

Fatih Mahallesi (dünya Hastanesı İlerisi) Batman Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Baran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

parkrezidans72@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 256 50 87

Whatsapp 2:

0 (542) 375 72 06

Whatsapp 3:

0 (546) 256 50 87

Whatsapp 4:

0 (542) 375 72 06

Park Rezidans olarak Batman Merkezde faaliyet gösteren işletmemiz, konaklama ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretiyor. Yılların deneyimi ve bilgi birikimini her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Misafirlerimizin her birinin en iyi hizmete layık olduğu bilinci ve hassasiyetiyle hareket ediyoruz. Güler yüzlü, özverili personellerimizle hep daha iyiyi sunmak adına dur durak bilmeden çalışıyor, misafirlerimizi kendi evlerinin konfor ve sıcaklığında ağırlamanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Batman turizm sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisi olarak başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bunun bilinciyle hareket ettiğimiz çalışmalarımızda müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için çalışıyoruz. Hizmetlerimizin tamamının merkezine müşterilerimiz yerleştirerek inisiyatif almaktan çekinmiyor, gerektiğinde hizmetlerimizi esneterek bütün ihtiyaçlara ve taleplere en doğru şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Park Rezidans olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana hep daha iyiyi sunmak adına çalışıyoruz. Mekanımızı ve hizmetlerimizi her zaman güncel tutarak çağa ayak uyduruyoruz. Modern ve konforlu dekorasyonlarımızla konaklama hizmetinin çok daha ilerisine geçerek konforlu bir tatil yapma fırsatı sunuyoruz. Geniş, nezih ve temiz odalarımızda sıcak su, TV gibi birçok ekstrayı kullanıma açıyor, en iyi şartlarda zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Batman konaklama, günlük konaklama hizmeti, günlük kiralık evler, günlük kiralık daireler hizmetlerimiz ile en yakın konaklama merkezi konumunda bulunuyoruz. Kaliteyi uygun fiyat avantajıyla buluşturarak profesyonel çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR