• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Park Taksi Üsküdar

Adres :

Güzeltepe Mahallesi Bosna Bulvarı No: 138 İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Çaylak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yusufcaylak7144@gmail.com

Park Taksi Üsküdar ailesi olarak artık birmilyonnokta.com adresi üzerinden de hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Müessesemizin en temel kaidesi müşterilerimize İstanbul’daki en konforlu taksicilik hizmetini sunabilmektir. Firmamıza irtibat numaralarından ulaşarak sizleri almamızı istediğiniz İstanbul içi bir noktadan alarak istediğiniz noktaya en kolay ulaşabileceğiniz güzergahtan hareket ediyor ve en kısa sürede istediğiniz yerde olmanızı sağlıyoruz. Mesleğinde yeterli belgelere ve deneyime sahip olan şoförlerimiz, güler yüzlü bir şekilde ahlaklı ve dürüst iş anlayışıyla sizlere hizmet etmektedir.

Taksi şoförlerimiz sabahın ilk ışıklarından gece yarısına kadar günün her anında müşterilerimize hizmet etmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak temel prensibimizdir. Hastanelere, otogara, havalimanına ya da gitmek istediğiniz her yere sizleri ulaştırmaktan gurur duymaktayız.

Firmamız, İstanbul taksi sektöründe verdiği kaliteli hizmet sayesinde gün geçtikçe emin adımlarla ilerlemektedir. Taksi hizmetlerimiz yalnızca İstanbul’la sınırlı değildir. Şehir dışı taksi hizmetlerini de siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız. Taksilerimiz, hijyen kurallarına uygun bir şekilde temizlenmektedir. Sizlerin talepleri doğrultusunda saat fark etmeksizin istediğiniz adrese sizleri ulaştırıyoruz.

En güzel anlarımızda veya zor zamanlarımızda, acil olarak taksi hizmeti almak zorunda olduğumuzda, sağlıklı ve hızlı bir şekilde varmak istediğimiz adrese ulaşmak isteriz. Taksi şoförlerimizle, sizlere konforlu bir seyahat ayrıcalığını yaşatacağımızın garantisini vermekteyiz. Hizmetlerimizi müşteri odaklı yürüterek sizlere taksicilik hizmeti sunmaktayız. Konforlu ve güvenli bir yolculuk için sizleri de bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR