• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parktürk Car Care

Adres :

Fatih Mahallesi Vehbi Koç Caddesi No: 4/a İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Ağca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 212 00 19

Parktürk Car Care isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. İstanbul'un otomotiv sektöründe en iyi hizmetini sunan tek firması olan firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Otomobilini sevenler veya otomobil ticareti ile ilgilenenler, sizler için son derece kaliteli bir hizmet ile yeniden karşınızdayız. Otomobil dünyasına sunduğu büyük hizmetler ile oldukça tercih edilen firmamız, tüm hizmetlerinde uzun ömürlü ve kaliteli ürünler kullanmaktadır. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, yedi yirmi dört hizmet vermeye devam ediyor.

İstanbul otomotiv, araç iç dış bakımı, cam film uygulama, pasta cila uygulaması, araç çizik giderme hizmeti gibi bir ok hizmet ile karşınızda. Tercih edeceğiniz firmamız, en kaliteli ve hızlı hizmeti son derece uygun fiyata vererek müşterisini memnun bırakmaktadır. Dilediğiniz zaman gelip aracınızın bakımını yaptırabilir veya zaten bakımlı olan aracınıza yeni parçalar takarak değerine değer katabilirsiniz. Aracınızın ömrünü uzatan ve değerini yükselten bakımlarımızın son derece tercih edildiğini tekrar hatırlatmakta fayda var.

Araç hepimizin ulaşımı için son derece önemlidir. Ulaşımı kolaylaştırmak adına şahsi araca başvururuz. Ancak başvurmakla veya şahsi aracımızın olması ile bazı sorunlar bitmiyor. Tam tersi konforlu ulaşım için birçok yeni sorun çıkabilmektedir. Bu sorunlar ile nasıl başa çıkarım demeyin. Firmamız güvenilir ve kaliteli tamir hizmeti ile yedi yirmi dört saat yanı başınızda hizmetinizdedir. Bizlere bir iletişim numarası üzerinden ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aracınızın tüm bakımlarından firmamız sorumludur. İsinin ehli, çalışkan ve atılgan çalışan kadrosu ile firmamız sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR