• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parladsan Temizlik & Ambalaj Malzemeleri

Adres :

Sevgi Mahallesi 4562 Sokak No: 13 İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vehbi Kilimtepe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 509 62 16

Whatsapp 2:

0 (543) 328 39 08

İzmir Karabağlar semtinde bulunan Parladsan Temizlik & Ambalaj Malzemeleri, birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız, temizlik ürünlerinin ve yan malzemelerinin satışını yapan bir kuruluştur. İzmir’in Karabağlar semtinde hizmet veren firmamız, toptan ve parakende çeşitli temizlik ürünlerinin satışını yapmaktadır.

İzmir temizlik sektöründe uzun yıllardan beri çalışan firmamız; fabrikalara, okullara, hastane ve otellere toptan temizlik malzemelerinin satışını yapmaktadır. Toptan veya parakende satın alacağınız ürünlerin ve temizlik malzemelerinin sizin için hangisinin daha ekonomik ve kaliteli olduğu konusunda bizlere danışabilirsiniz. Profesyonel hizmet veren personelimiz ile daha doğru ürünü satın alarak zamandan kazanabilirsiniz. Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet anlayışımızı en iyi şekilde sürdürmekteyiz. Firmamız, nano teknolojisine sahip mikro fiber temizlik bezleri ve plastik temizlik kovasının da satışını yapmaktadır.

Sektörde amacımız şirketimizi, müşterilerin, personelin ve tedarikçilerin mutluluk ve gurur duyduğu, kazançlı ve kalıcı bir şirket haline getirmektir. Yine amaç olarak ev temizlik ürünleri ve endüstriyel temizlik maddeleri ürünleri satışında ülke ekonomisine katkıda bulunarak, pazara ve müşteri çeşitliliğine en uygun ürün ve hizmeti sunan şirketler arasında olmaktır. Firmamız, piyasalarda rekabetçi maliyet yaratarak çalışanların etkin katılımını sağlamak, verimlilik ve hız oluşturarak, pazarın sunduğu olanakları değerlendirmek istemektedir.

Temizlik malzemeleri satışını yapan bir firma olarak gelecekte kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin memnuniyetinin vazgeçilmez olduğunu bilerek çalışacağız. Yasal mevzuatlar ve standartlar çerçevesinde ülke ekonomisine hizmet ederek çevreye ve insan sağlığına saygılı olarak hareket edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR