• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parlak Ferforje Demir Doğrama Gülşehir

Adres :

Gülşehir Sanayi Sitesi 4.blok No.14 Nevşehir » Gülşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Parlak -yusuf Parlak

E-Posta Adresi :

yasinparlak04@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 842 45 83

Whatsapp 2:

0 (553) 561 79 80

Nevşehir ferforje ve metal dekorasyon sektöründe yaptığımız çalışmaların kalitesi sayesinde adımızdan güvenle bahsettiriyoruz. Uzun yıllar bu sektörün içerisinde olarak değerli müşterilerimizin neye ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için çalışmalarımızı müşteri odaklı gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kalitemizden ödün vermeden hizmet veriyoruz.

Demir korkuluklar, ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağladığı gibi dekorasyonda da önemli yer tutuyor. Evinizin kapısı, bahçe kapınız, merdivenleriniz ve pencereleriniz için tercih edeceğiniz korkuluk kaliteli olmalıdır. Aksi takdirde korkulukta renk değişimi, solma ve soyulma gerçekleşebilir. Aynı zamanda güneşin altında kalan ya da yağmurda ıslanan korkuluklarınızın ömrü kısalabilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalarak sorun yaşamak istemiyorsanız firmamızın sizlere sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten yararlanabilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlarımız arasından istediğiniz modeli tercih edebilir ve istediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz.

Firmamızda bulunan modeller dışında istediğiniz modeli yaptırma şansına da sahipsiniz. Profesyonel ekibimizin sizlere sunduğu bu hizmetle hem ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlamış olacaksınız hem dekorasyonunuza katkı sağlamış olacaksınız hem de uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Ekibimizle sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çalışkan ve hızlı ekip arkadaşlarımız sayesinde çalışmalarımız kısa sürede tamamlanıyor. Böylelikle ürünlerinizin montajı kısa sürede yapılırken zamandan tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Üstelik firma olarak uygun fiyatlarla çalışarak sizlerin memnuniyetini yüksek tutmayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR