• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parlar Çiftliği

Adres :

Hamidiye Köyü Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Parlar - Hakan Parlar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

parlarciftlik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 689 12 53

Whatsapp 2:

0 (533) 640 00 82

Parlar Çiftliği ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Parlar Besi Çiftliği olarak bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda hizmet veriyoruz. Kocaeli hayvancılık sektöründe beslediğimiz hayvanlarla kaliteli, sağlığa uygun ve lezzetli ürün hizmeti sunuyoruz. Günümüzde doğal beslenmenin önemi giderek artıyor. Alışveriş sektöründe imkanların artmasıyla insanlar hazır ürünlere ilgi gösteriyor. Fakat hazır ürünlerin sağlığa uygunluğu yeterli olmuyor. Günümüzde sağlığa uygun et tüketimi için hazır ürünler yerine doğal ürünler tercih edilmelidir. Sağlığa uygun, kaliteli ve güvenilir et tüketimi için çiftliğimizde beslediğimiz hayvanlarla hizmet vermekteyiz.

Çiftliğimizde büyükbaş hayvan besleyerek hizmet veriyoruz. Beslediğimiz hayvanların doğal ve sağlıklı beslenmesine özen gösteriyoruz. Çiftliğimizde beslediğimiz hayvanların tüm sorumluluğunu üstleniyoruz. Herhangi bir katkı maddesi kullanmadan beslediğimiz büyükbaş hayvanları toptan satıyoruz. Çiftliğimizde toptan hayvan satışıyla birlikte kurbanlık ve adaklık hayvan satışı yapılıyor. Aynı zamanda beslediğimiz büyükbaş hayvanların sütünü, yoğurdunu, peynirini ve tereyağını da satıla sunuyoruz. Doğal ve sağlıklı ürünler aynı zamanda lezzetli olmasıyla beğeniliyor.

Çiftliğimizde tecrübe sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Her gün özenle beslediğimiz ve bakımını üstlendiğimiz büyükbaş hayvanların sağlık kontrollerini düzenli olarak yaptırıyoruz. Veteriner kontrolünde sağlık taramasından geçen büyükbaş hayvanların aşıları tamdır. Doğal ortamda büyüyen hayvanların eti ve sütü çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Ekibimiz taze olarak hazırladığı ürünleri uygun fiyata satışa sunmaktadır. Sizler de sağlığa uygun, lezzetli ve güvenilir ürünler için çiftliğimizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR