• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pars Oto Kurtarma ve Tamir

Adres :

Bahçekapı Mahallesi Şaşmaz Sanayi Sitesi 2557 Sokak No: 41 Şaşmaz Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuri İmam - Tayfun İmam

E-Posta Adresi :

nuriimam_14@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 781 73 71

Whatsapp 2:

0 (542) 393 06 18

Aracınız ile seyir halindeyken, hiçbir sorun yokken araç birden durabilir ve yolda kalabilirsiniz. Sizden kaynaklı veya başka bir sürücüden dolayı oluşan kazalar sonucu da aracınızı hareket ettirememeniz mümkündür. Bu tür durumlarda ilk akla gelen bir tanıdıktan yardım almaktır. Çoğunlukla yardım talep ettiğiniz yakınlarınız aracınızı başka bir araca halat yardımı ile bağlayıp çekmeyi düşünür. Bu yöntem ilkel nitelikte olup yeni kaza ve sorunlara davetiye çıkarmaktadır. Bu tür ilkel yöntemleri kullanarak kendinizin ve trafikteki diğer şahısların can ve mal güvenliğini tehlikeye atmak yerine profesyonel bir yol yardım ekibinden yardım almanız gerekmektedir. Yardım alacağınız firmanın profesyonelliğini çalışma gücü ve yetkin personel bulundurma durumu etkilemektedir.

Ankara yol yardım sektöründe hizmet veren firmamız profesyonel hizmetleri ile sizlere en hızlı yardımı ulaştırmaktadır. Sunduğumuz 7/24 oto kurtarma hizmeti ile günün hangi saatinde olursa olsun ihtiyacınız olan yol yardımını sizlere ulaştırırız. Yolda sorunların ne zaman ne kadar uzaklıkta baş göstereceği öngörülemez. Firmamız sorunları çözmeye her an hazırdır ve size en yakın mesafededir.

Firmamız üstün nitelikli oto kurtarma hizmetinin yanında oto tamir servisi olarak da görev yapmaktadır. Kullandığımız bilgisayarlı arıza tespiti yöntemleri ile araç sorununu en kısa sürede tespit eder sorunlara gerekli müdahaleyi yaparız.

Bünyemizde bulunan personelimiz alanında yetkin ve tecrübeli kişilerdir. Şoförlerimiz araçlarınızı çekerken yeni sorunlara sebebiyet vermezler. Ayrıca araç taşıyıcı kiralamak için de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR